Kohandatud EPDM-i kummist O-rõngas

EPDM on üks kõige laialdasemalt kasutatavaid kummimaterjale. Kasutatakse peamiselt veekindlas membraanis, mitte üle 150 kraadises aurukeskkonnas; auto veepaak, pidurivedeliku tihend; kasutatakse happe- ja leeliskindlat keskkonda.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

EPDM-kummi O-rõngas on ternaarsest propüleenkummist valmistatud O-rõngas. EPDM-kumm (vinüül-M-kumm) on elastomeer, millel on lai valik rakendusi. E on etüleen, P on dieen, M on klassifitseeritud ASTM standardis D-1418. M-kategooriasse kuuluval kummil on küllastunud polüalatüübi ahel. EPDM-i kummi tootmisel kasutatavad dieedid on DCPD (ditsüklopentadieen), ENB (norborneen), VNB (norborneen). Etüleeni sisaldus on umbes 45% kuni 75%. Mida suurem on etüleeni sisaldus, seda suurem on polümeeri sisaldus, seda parem on segamise ja väljapressimise laadimisvõimalus. Nende polümeeride peroksiidide fumigeerimise ajal anti nende amorfsete kolleegide võrdlemiseks suuremad ristsidemete tihedused. Samuti töödeldakse amorfseid polümeere. Nende molekulaarstruktuur on väga mõjukas. Dieeni sisaldus võib varieeruda vahemikus 2,5 massiprotsenti kuni 12 massiprotsenti.

EPDM-kummi kasutatakse ostsillaatorite ja õlitihendite jaoks; klaasist rada; radiaatorid, sisehoovid ja paigaldustorud; torud; pesumasinad; konveierilindid; elektroonilised isolatsioonimaterjalid. Samuti kasutatakse ühendusseadmetes veekindla keskkonnana kõrgsurve polümeerkaableid, katusemembraane, kummitööstusi, plastilöögi modifitseerimist, termoplastikat, vulkaniseeritud kummi, õlilisanditena, basseinimarkereid, elektroonilisi kaabliühendusi, RV katuserakendusi.

EPDM ühildub rahuldavalt tulekindlate hüdrauliliste vedelike, kuuma ja külma vee ning leelistega ning ebarahuldav ühilduvus enamiku õlide, bensiini, petrooleumi, aromaatsete ja alifaatsete süsivesinike, halogeenitud lahustite ja kontsentreeritud hapetega.

EPDM-i peamised füüsikalised omadused on selle silmapaistev soojus-, osooni- ja kliimakindlus. Polaarsete ainete ja auru ennetamine on samuti hea. Sellel on elektroonilised omadused. Sellel on võime säilitada heledad värvid. EPDM-i tüüpilised omadused on järgmised. EPDMi saab valmistada spetsiaalsete füüsikaliste omadustega EPDM-polümeeriga. EPDM-id on saadaval molekulmassivahemikus (näidatud vastavalt Mooney viskoossusele ML (1 + 4) @ 125 kraadi C), etüleeni muutustasemele, kolmandale monomeerile ja õlisisaldusele.

Võrreldes teiste tavaliselt kasutatava üldkummi või spetsiaalse kautšukiga, on EPDM-kummi peamised jõudluse eelised järgmistes aspektides:

1. Kõrge kulutasuvuse suhe, toorkummi tihedus on ainult 0,86–0,90 kg / m3, mida tavaliselt kasutatakse kerge toorkummi tihedusega kummina, ja seda saab suures koguses täita, et vähendada kummiühendi maksumust.

2. Suurepärane vananemiskindlus, ilmastikukindlus, osoonikindlus, vastupidavus päikesevalgusele, kuumuskindlusele, veekindlusele, veeauru vastupidamisele, ultraviolettkiirgusele, kiirguskindlusele ja muudele vananemisomadustele. Kui seda kasutatakse koos teiste küllastumata dieenkummidega, näiteks NR, SBR, BR, NBR, CR ja nii edasi, võib EPDM mängida makromolekulide antioksüdantide või antioksüdantide rolli.

3. Suurepärane keemiline vastupidavus, happed, leelised, pesuained, loomsed ja taimsed õlid, alkoholid jne. Suurepärane veekindlus, ülekuumenenud veekindlus, veeauru vastupidavus; polaarõli vastupidavus.

4. Suurepärane isolatsioonivõime, ruumalatakistus 1016Q cm, jaotuspinge 30–40MV / m, dielektriline konstant (1kHz, 20C) 2,27.

5. Seda saab kasutada laias temperatuurivahemikus, madalatel temperatuuridel vahemikus - 40 kuni - 60 kraadi C, ja seda saab pikka aega kasutada temperatuuril 130 kraadi C.

Etüleenpropüleendieenmonomeeri (EPDM) kummi kasutatakse laialdaselt autotööstuses. Seda kasutatakse peamiselt autode tihendusribades, radiaatorivoolikus, süüteküünla kestades, kliimaseadme voolikus, padjas, voolikus ja nii edasi. Autode tihendusribade tööstuses kasutatakse EPDM-i peamiselt elastsuse, osoonikindluse ja ilmastikukindluse tõttu. Kuna EPDM-il on suurepärane veekindlus, kuumuskindlus, külmakindlus ja ilmastikukindlus ning seda on lihtne ehitada, kasutatakse EPDM-i peamiselt ehitustööstuses plaststaadionite, veekindlate rullide ja majauste jaoks. Aknatihendid, klaasist kardina seinatihendid, sanitaartehnika ja torustiku tihendid jne.

Kasutage temperatuurivahemikku: - 40 ~ 150

Värv: tavaliselt mustaks tehtud, võite värvida ka vastavalt kliendi värvile.

Kõvadus: Shaw kõvadus 70 +5 kraadi

Lühend: EPDM / EP

201909061006128020914

201909061006129777576Hot Tags: kohandatud epdm kummist o-rõngas, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni