Kohandatud valatud EPDM-i kummist tihendusriba

EPDM on etüleeni, propüleeni ja väikese koguse konjugeerimata kolmanda monomeeri kopolümeer. EPDM-il on suurepärane vastupidavus UV-kiirgusele, ilmastikukindlusele, vastupidavusele vananemisel kuumusega, vastupidavus madalale temperatuurile, osoonikindlusele, keemilise keskkonna vastupidavusele, veekindlusele, heale elektriisolatsioonile ja elastsusele ning ka muudele füüsikalistele ja mehaanilistele omadustele. Need eelised on PVC ja muude materjalide puhul asendamatud. EPDM-i kummiriba on ühekordselt valatud mikrolainete vulkaniseerimistehnoloogia abil, sileda ja ilusa pinnaga, hea elastsuse ja tihenduse deformatsioonikindlusega, ilmastikukindluse, osoonikindluse, kemikaalikindluse ja laia temperatuurivahemikuga (- 50 ℃ ~ + 150 ℃) jm suurepärased omadused, mida on laialdaselt kasutatud autouste, akende, kardinapuude ja muudes töötlevates tööstustes. Erinevate kujude, materjalide või külmakindluse, kuumakindluse, vahutamise, kindla kere, aga ka spetsiaalsetele jõudlusnõuetele vastavate toodete puhul võib see vastata disaini ja kasutamise vajadustele.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus


Materjalid

NBR, EPDM, FKM, silikoon jne

värvi

Mis tahes Pantone värv

kuju

Kohandatud

käsitöö

Survevormimine

sertifikaadid

NSF, FDA, UL, RoHS, REACh,

pakett

Sisemine kilekott, välispakend

teenused

OEM-teenused, saadaval on tasuta näidised

tarne aeg

15-20 päeva pärast tellimuse kinnitamist

tagasiside

Päringud arutatakse 48 tunniga

pärast teenindust

Kui teil on küsimusi ja küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust


Toote rakendus

1. EPDM on suurepärase ilmastikukindlusega, mis tähendab, et sellel on pikaajaline vastupidavus külma, kuuma, kuiva ja niiske pinna suhtes, suurepärane korrosioonikindlus vihma ja lumevee suhtes ning see võib kleepriba kasutusiga täielikult pikendada;

2. Kuumuse vananemine tähendab tugevat kuumuskindlat õhu vananemist. Seda saab pikka aega kasutada temperatuuril 100–120 ℃ ja see võib pikka aega säilitada tõhusaid füüsikalisi omadusi temperatuuril 140–150 ℃. See suudab lühikese aja jooksul taluda kõrge temperatuuri 230–260 ℃, mis võib edasi lükata linnahoonete hädaolukorra. Lisaks on spetsiaalse valemi kasutamise korral EPDM-il sarnane käetundlikkus temperatuuril - 50 ℃ kuni 150 ℃, mis loob efektiivse töötulemuse tootmiskoha paigaldamisel.

3. Kuna EPDM-il on osoonikindlus väga hea, tuntakse seda ka "pragudevaba kautšukina", mida kasutatakse eriti erinevates atmosfääriindeksiga linnades ja täielikult õhuga kokkupuutuvates linnahoonetes, mis näitab selle toodete paremust.

4. see on vastupidav ultraviolettkiirgusele, pakkudes kõrghoonete elanikele keskkonnakaitset; see talub 60 ~ 150kV pinget, koroona, pragu ja kaari ning on ka suurepärane. Madala temperatuuri elastsus, temperatuur, kui tõmbevõime ulatub 100 MPa-ni, on - 58,8 ℃.

5. Oma suurepäraste füüsikaliste ja mehaaniliste omaduste tõttu kasutatakse seda sageli õhusõidukite, autode, rongide, busside, laevade, kõrge- ja madalpinge lülituskappide, klaasist kardinapuude, alumiiniumisulamist soojuskatkestatavate akende, sukeldumiste tihendamiseks. tooted, kõrgsurve auruvoolikud, tunnelid, viaduktiühendused ja muud veekindlad osad ning muud tööstuslikud ja põllumajanduslikud tihendusosad.


Meie teenus

1 、 OEM suurus, mis sobib klientide nõudmistega

2 Teie valitud kõvadus

3 available Saadaval on mitu värvi

4 Kohandatud logo aktsepteerimine (graveeritud ja reljeefne)

5 、 Suures koguses tellimust on võimalik täita

6 、 Range kvaliteedikontrolli süsteem


tootenäitus
ettevõtte info

Z6V6I) [{R6` @ U $ `9Q $ 3}`} lk2

3

Hot Tags: kohandatud valatud epdm kummitihendi riba, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni