Kohandatud valatud kummikinnitus autole

Kummist amortisaatorit kui olulist amortisaatoritüüpi on laialdaselt kasutatud igasuguste masinate, autode, raudtee-vedurite, veetranspordivahendite, lennukite ja muude õhusõidukite jaoks. Võib öelda, et kummist amortisaatoreid on vaja kõikjal, kus on vaja amortisatsiooni ja isolatsiooni.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Autokummide kinnitamine on omamoodi kummist amortisaatorid. Kummist liitmikud, mida kasutatakse auto juhtimise ajal igasuguse vibratsiooni ja müra vältimiseks või vähendamiseks. Vastavalt kasutusosadele võib selle jagada seitsmesse kategooriasse: mootoriseeria, sõiduseade, juhtimisseade, esi- ja tagavedrustus, kere, heitgaasisüsteem ja muud süsteemid. Selle põhifunktsioon on vibratsiooniallika tekitatud vibratsioonienergia neeldumine ja peegeldamine ning vibratsioonilaine tekitatava resonantsefekti ärahoidmine. Seda saab vastavalt vajadusele valmistada erineva kummiga. Tavaliselt toodetakse seda vormimismeetodil.

(1) Kuju saab vabalt määrata ja kõvadust saab reguleerida, kohandades kummipreparaadi koostist nii, et see vastaks jäikuse ja tugevuse nõuetele igas suunas.

(2) Sisemine hõõrdumine on suur ja löökide neeldumise efekt on hea. Kasulik on ületada resonantstsoon ja summutada kõrgsageduslikku vibratsiooni ja müra.

(3) Elastsusmoodul on palju väiksem kui metallil, mis võib põhjustada suuremat elastset deformatsiooni.

(4) puudub libisev osa, seda on kerge hooldada;

(5) Väike kvaliteet, lihtne paigaldada ja lahti võtta.

(6) Löögijäikus on suurem kui staatiline jäikus ja dünaamiline jäikus, mis on kasulik löögideformatsioonile.

ained.

1

2

3Hot Tags: kohandatud vormitud kummist kinnitus autodele, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni