EPDM kummimootori jahutusvedeliku voolikud

EPDM kummimootori jahutusvedeliku voolikud

Automootori voolikud koosnevad peamiselt kummi- ja metallvoolikust, mis vastutab õli, vee, antifriisi, gaasi ja vedeliku rõhu edastamise eest. Nende hulgas on kõige rohkem kummivoolikuid, mis on auto peamised osad. Autokummivoolik on võrreldes metallvoolikuga suhteliselt pehme, kokkupandava ühekordse, muutuva kujuga, seetõttu kasutatakse seda jahutus-, kliimaseadme- ja roolivõimendi tuledes. Auto vooliku põhimaterjal on EPDM-kumm, NBR-i õlikindel kumm, neopreen, fluoro-kumm, etüleenpropüleenkummi jne. Autovoolik vajab mitmesuguseid ümbritseva õhu temperatuure; Tavaliselt tuleks kasutada -40 ℃ kuni +120 ℃, korrosioonikindluse ja vananemiskindlusega. Samuti on sellel teatav kõvadus ja tõmbetugevus. Erinevad kasutusalad, erinevad struktuurid, kuid üldise võib jagada laias laastus kolmeks osaks: sisemine kiht, keskmine tugevduskiht ja välimine kiht.Sisekiht on kiht, kus kummist voolik puutub otse ülekandekeskkonnaga ja mängib rolli voolu ümbersuunamine ja tihendamine. Sisekihil peaks olema teatud paksus ja see peaks vastu pidama temperatuurile ja korrosioonile. Armatuurkiht on rõhu all olev kummitoru osa, millel on märkimisväärne tugevus.See suudab kaitsta kummitoru struktuuri ja suurendada rõhutakistust.See välimine kiht on kummitoru kaitsekiht, mis mängib kaitsvat rolli, peaks olema teatud paksusega, vastupidav temperatuurile, korrosioonile, hõõrdumisele, vananemisele ja muudele funktsioonidele.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Toote tutvustus

Automootori voolikud koosnevad peamiselt kummi- ja metallvoolikust, mis vastutab õli, vee, antifriisi, gaasi ja vedeliku rõhu edastamise eest. Nende hulgas on kõige rohkem kummivoolikuid, mis on auto peamised osad. Autokummivoolik on võrreldes metallvoolikuga suhteliselt pehme, kokkupandava ühekordse, muutuva kujuga, seetõttu kasutatakse seda jahutus-, kliimaseadme- ja roolivõimendi tuledes.


Auto vooliku põhimaterjal on EPDM-kumm, NBR-i õlikindel kumm, neopreen, fluoro-kumm, etüleenpropüleenkummi jne. Autovoolik vajab mitmesuguseid ümbritseva õhu temperatuure; Tavaliselt tuleks kasutada -40 ℃ kuni +120 ℃, korrosioonikindluse ja vananemiskindlusega. Samuti on sellel teatav kõvadus ja tõmbetugevus.


Erinevad kasutusalad, erinevad struktuurid, kuid üldise võib jagada laias laastus kolmeks osaks: sisemine kiht, keskmine tugevduskiht ja välimine kiht.Sisekiht on kiht, kus kummist voolik puutub otse ülekandekeskkonnaga ja mängib rolli voolu ümbersuunamine ja tihendamine. Sisekihil peaks olema teatud paksus ja see peaks vastu pidama temperatuurile ja korrosioonile. Armatuurkiht on rõhu all olev kummitoru osa, millel on märkimisväärne tugevus. See võib kaitsta kummitoru struktuuri ja suurendada rõhutakistust. Väline kiht on kummitoru kaitsekiht, mis mängib kaitsvat rolli, peaks olema teatud paksusega, vastupidav temperatuurile, korrosioonile, hõõrdumisele, vananemisele ja muudele funktsioonidele.


1

2

3


Hot Tags: epdm kummimootori jahutusvedeliku voolikud, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni