Kummijalad sõiduautodele

Kummijalad sõiduautodele

Läbipaistvast ja kvaliteetsest PVC materjalist valmistatud veekindlast plastist jalapadjal on hea elastsus ja spetsiaalne libisemisvastase soone disain. See võib puhastada kingades olevat muda ja lund ning talub head mustustaluvust, nii et jalatsitel olevad veepiisad ei määri ülejäänud autot. Jalakatte tagaosa on konstrueeritud libisemisvastase imemis-tüüpi soonega, mis võib tõhusalt takistada jalapadja autos vabalt libisemist ja tagab sõidu ohutuse.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Kvaliteetne: kvaliteetset kristall-PVC-d kasutatakse autode sisekujunduseks mõeldud spetsiaalsete materjalide, kvaliteetse PVC-kolloidi valmistamiseks.

Mõõdukas pehmus, nõgus ja kumer libisemisvastane veekindel disain, pikk kasutusiga. Kvaliteetne tekstuur, peen töö, täpne mõõtmine, ühtlane värv, määrdumiskindlus, kergesti puhastatav. Sobib autodele, ettevõttesõidukitele, maasturite maasturitele, pikapidele jne.

Vastupidav: süsinikplastist ainulaadne valik, stabiilne ja usaldusväärne, pidev painutamine 10 000 korda ilma killustatuseta, kasutamine kahe aasta jooksul võib säilitada ka esialgse värvuse, lõhna ei esine, moonutused puuduvad, värv puudub, vastupidavam, üldiselt normaalseks kasutamiseks 3-5 aastat.

Ilus: ilus padjapind, äärmiselt pehme ja mõnus värv, pehme tunne, siledad jooned, suur ja hõlpsasti lõigatav, enamus mudeleid sobivad: 5 autole maasturiga maasturiga jne.

Libisemisvastane: tagumine libisemisvastane küünte disain, suudab vaiba kindlalt haarata, libisemist takistada! Kolmemõõtmeline sügava soonega tugikonstruktsioon, ülitugev veekindel, hallituse-, liiva-, lume- ja reostuskindel. See võib takistada vihma, lume ja muda voolamist auto sisepõrandale. See on mugav, lõhnatu ja ei sigita baktereid.


1

2

3


Hot Tags: kummijalad autodele, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni