Kummitihendi riba veepind

Kummitihendi riba veepind

Kummist veepeatusi kasutatakse laialdaselt erinevat tüüpi betoonist ja kohapeal valatud betoonkonstruktsioonides. See ei saa mitte ainult takistada põhjavee (või välise vee) lekkimist hoone konstruktsiooni, vaid ka takistada vee lekkimist hoone piirile ja kasutusmõju on hea.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Materjali järgi saab välise veetõkkerihma jagada kummist veetõkestiks ja plastist veetõkkevööks. Vastavalt ehitusasendile võib selle jagada EP keskmiseks mittepoorseks väliseks veetõkkeks ja EB keskmiseks poorseks väliseks veetõkkeks. Kummist materjal on tunneli ehituses peamine materjal, kuid pärast selle tööstuse arengut viimastel aastatel on välja töötatud plastist väline veekindel vöö. Selle eeliseks on veekindla tahvli kasutamine sama materjalina kui projekti samas osas kasutatud veekindla tahvli kasutamine, kuna see võib muuta veekindla tahvli ja veekindla vöö kokku keevitatud ning tagada veekindla tahvli tõstmise ja paigaldamise veekindlasse vöösse. . Mugavus ja kindlus. Tagaküljele paigaldatud hüdroisolatsiooni rihmad klassifitseeritakse vastavalt betoonis paiknevale pinnale, mida tuntakse ka välimise küljes paigaldatud hüdroisolatsiooni vööna ja mida kasutatakse betooni paisumisvuukide hüdroisolatsiooniks. Seljaosaga kinnitatavat veetõmmisvööd saab töödelda toorainete abil, näiteks naturaalsest kummist seljaga kinnitatav veetõkkevöö ja EPDM-i selga kinnitatud veepidurivöö. Kuju järgi saab selle jagada EB-tüüpi (tagaosaga keskel oleva avaga kinnitatud) ja EP-tüüpi (tagaosaga keskel oleva avauseta). Tagaküljele kinnitatud veepulbrit kasutatakse laialdaselt kui olulist tüüpi kummist veetorki. Vee seiskumise põhimõte on vee tihendamine tihedalt ummistuse abil seljaga kinnitatud veetõkkevöö pinnalt väljaulatuva püstiku ja konstruktsioonbetooni vahel ning fikseeriv vuugitoru välimise raami sisemise juure külge. taha kinnitatud veepeatused. Tsemendimenetlusvedelik täidetakse ühtlaselt tsemenditoru pinna ja tsemendi augu vahel veetõkestamisrihma raami ja betooni vahelise tühimikuga. Vee tihendamiseks võib tsemendi või keemilist läga kasutada tsementeerimisvedelikuna. Tagaküljele kinnitatud veetõkkevöö toimib tunnelis ka veekindla kaitseümbrisena.

1. standard kummist veetõmbevööde materjalidele ning füüsikalistele ja mehaanilistele omadustele. Elastne veetõkkerihm peaks olema valmistatud looduslikust kautšukist, kloropreenkummist, stüreenbutadieenkummist, butadieenist peenetest kummist, etüleen-propüleen-dieenkummist, kummikummist, veega paisuvast kummist, plastist (PVC) või kummiplastilistest materjalidest. 2. Kummist veekindlate vööde füüsikalised ja mehaanilised omadused vastavad riiklikele standarditele GB18173.2-2000 ja GB / T18173.3-2002. 3. Joogivee hoidmiseks või transportimiseks kasutatavate veetõkkerihmade hügieenindeksid vastavad "Toiduainete kummitoodete hügieenistandardite" GB4806.1 või "Eluvee joogivee hügieenistandardite" GB5749 nõuetele. 2. Kummist veekindla rihma tüüp ja kinnitusdetailid 1. CB-tüüpi on sisseehitatud kummist veekindlast vööst, mille keskel on augud, mida saab kasutada paisumisvuugi, asustusvuugi ja põrutuskindla vuugi jaoks; 2. CP tüüp on varjatud kummist veekindel vöö, millel pole keskel auke, mida saab kasutada paisumisvuugi ja asustusvuugi ning löögikindla liigendina, millel on vähe deformatsioone; 3. EB tüüp on väljastpoolt ühendatud kummist veekindel vöö, mille keskel on augud, mis sobib. Väikese deformatsiooniga hüdrauliliste rõhu- ja deformatsioonivuukide jaoks; 4, EP tüüp on välisküljele kinnitatud kummist veetõkesti, mille keskel pole auke, mis sobib väikese deformatsiooniga hüdraulilise rõhu ja deformatsiooniühenduste jaoks; 5, kummist veepeatus koos vastavate lisavarustuse vormidega on: tasapind L-tüüp, tasapind T-tüüp, risttasapind, kõrguse L-tüüp, kõrguse T-tüüp, kõrguse risttüüp ja nii edasi. Kolmandaks, kummist veetõmbevöö rakendusala kasutatakse laialdaselt erinevat tüüpi betoonis ja kohapeal valatud betoonkonstruktsioonides. Näiteks: maa-alused kanalid, tammid, veehoidlad, ümberpööratud sifoonid, metroo, truubid, tunnelid, raudteed, veetehased, reoveepuhastid ja muud suuremahulised veekaitseprojektid. Mõnikord ei saa neid inseneritüüpe pidevalt valada või betoonikomponentide termiline paisumine ja külm kokkutõmbumine on põhjustatud vundamendi deformatsioonist ja temperatuurimuutusest, mistõttu tuleks valamise ajal jätta deformatsioonivuugid ja ehitusliited. Nende vuukide lekke vältimise probleemi saab lahendada kummist veekindla vöö abil. See ei saa mitte ainult takistada põhjavee (või välise vee) lekkimist hoone konstruktsiooni, vaid ka takistada vee lekkimist hoone piirile ja kasutusmõju on hea.


1

2

3


Hot Tags: kummist tihendusriba veesoon, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni