TPE Löök Vormimine Lõõtsad

BRP toodab meie lõõtsad kasutades erinevaid meetodeid toota kauakestev, kõrge kvaliteediga tooteid erinevaid suurusi, kuju ja koosseisudes. Süsti, üleandmise ja compression vormimine – Osad saab valmistada erineva seina paksused, kuju, suurused, ja kasutades laia ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Toote kirjeldus

Kuigi TPEs-TPVs eriti-on leidnud kasutada süsti löök vormimise protsessi osad nagu auto hammas ja hammassaapad ja kanalid, ekstrusioon löök vormimine on tavaliselt kasutatud jäik või mitte-elastomeerne vaigud nagu HDPE, PP ja PVC," ütles Hohmann. "Sest hingetõmbekott, väljakutse oli toota keeruline osa pidev väljapressimine protsessi kaheksa-süvend hallituse."

Toote taotlemine

"Et täiuslik tehnikat vormimine TPEs, me läbi palju katseid meie enda piloot read ja kliendi taimed, eksperimenteerimine vormimise masinad, kruvi kujundused, väljapressimist pead ja vormid, koos mitme Medalist koostised Teknor Apex," ütles Hohmann. "Tänu meie edu, väljapressimine löök vormimise TPE saab nüüd kohaldada teiste keeruline kujunduse õõnes osad, pudelid või kotid meditsiiniseadmete tööstuses ja kaugemalgi."

Meie Sevice

  1,OEM suurus sobib klientide nõudmine

  2,Erinevad kõvadus oma valik

  3,Mitu värvi saadaval

  4,Custom logo lubatud (graveeritud ja reljeefne)

  5,Suur kogus, et on võimalik täita

  6,Range kvaliteedikontrolli süsteem

  1

  2

  3


Hot Tags: tpe löök vormimise lõõtsad, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni