TPV Löök vormimise lõõtsad

BRP toodab meie lõõtsad kasutades erinevaid meetodeid toota kauakestev, kõrge kvaliteediga tooteid erinevaid suurusi, kuju ja koosseisudes. Süsti, üleandmise ja compression vormimine – Osad saab valmistada erineva seina paksused, kuju, suurused, ja kasutades laia ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Toote kirjeldus

Tuleviku kujundamine Santoprene™ termoplastiliste vulkanisiitidega (TPid)

Santoprene termoplastiline vulcanizates (TPid) on suure jõudlusega elastomeerid, mis pakuvad tootmise paindlikkust, lihtne töötlemine ja vastupidavus. Pakkudes paremat ja järjepidevat jõudlust autotööstuses, tööstuslikes ja nõudlikes tarbijate rakendustes, pakub Santoprene TPV võimalust vähendada süsteemikulusid, vähendada kaalu ja ringlussevõetavust võrreldes selliste materjalidega nagu EPDM (etüleenpropüleendieenpolümetüleeni selgroog) või muud termosetikummid.

Rohkem kui 40 aastat turul esindatust, BRP on kehtestatud globaalse standardi projekteeritud TPV. Pakume täiustatud lahendusi ja tugiteenuseid, mis aitavad klientidel toota kõrgtehnoloogilisi tooteid, mis ühendavad vulkaniseeritud kummi omadused termoplasti töötlemise lihtsusega. Santopreeni telerid pakuvad tihenduslahendusi, mis on nii vastupidavad kui ka atraktiivsed erinevatele turusegmentidele

Toote taotlemine


Kasu

 • Suurepärane jõudlus: Santoprene'i telekatega tehtud osad ei ole mitte ainult tugevad ja paindlikud, vaid ka suurepärased esteetikad, pitseerimisvõimed ja kõrge jõudluse säilitamine selle osa eluea jooksul.

 • Vähendatud süsteemikulud: Santopreeni telerid pakuvad töötlemise ja projekteerimise paindlikkust, et aidata vähendada kulusid paljudes rakendustes.

 • Potentsiaalne jätkusuutlikkus: Santopreeni telerid võivad anda potentsiaalset jätkusuutlikkust, nagu vähenenud kaal, säästvam tootmine ja ringlussevõtt võrreldes teiste polümeersetmaterjalidega, nagu termosettkummi (TSR) või etüleenpropüleendieenpolümetüleeni selgroog (EPDM) kummiga.

  Meie Sevice

  1,OEM suurus sobib klientide nõudmine

  2,Erinevad kõvadus oma valik

  3,Mitu värvi saadaval

  4,Custom logo lubatud (graveeritud ja reljeefne)

  5,Suur kogus, et on võimalik täita

  6,Range kvaliteedikontrolli süsteem

  1

  2

  3


Hot Tags: tpv löök vormimise lõõtsad, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni