Kohandatud valatud silikageeli mobiiltelefoni pael

Silikageeli mobiiltelefoni kaabel kuulub mobiiltelefonide lisaseadmete hulka, mida kasutatakse peamiselt mobiiltelefonide riputamiseks või kaunistamiseks. Silikageeli mobiiltelefoni köis on valmistatud silikageelist, kuid see ei piirdu ainult mobiiltelefoni riputamisega ja seda saab laialdaselt kasutada MP3, MP4, digikaamera, väikese taskulambi ja muude toodete ühildamisel.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus


Materjalid

NBR, EPDM, FKM, silikoon jne

värvi

Mis tahes Pantone värv

kuju

Kohandatud

käsitöö

Survevormimine

sertifikaadid

NSF, FDA, UL, RoHS, REACh,

pakett

Sisemine kilekott, välispakend

teenused

OEM-teenused, saadaval on tasuta näidised

tarne aeg

15-20 päeva pärast tellimuse kinnitamist

tagasiside

Päringud arutatakse 48 tunniga

pärast teenindust

Kui teil on küsimusi ja küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust


Toote rakendus

Silikageeli mobiiltelefoni köit nimetatakse ka mobiiltelefoni rippköiteks, mobiiltelefoni troppiks ja mobiiltelefonide ketiks, mis kuuluvad mobiiltelefonide tarvikute hulka. Samamoodi on silikageelist valmistatud mobiiltelefoni köis valmistatud silikageelist. Selle saab printida pinnale logo või tekstiga, mis muutub noorema põlvkonna populaarseks trendiks. Silikageeli mobiiltelefoni köit nimetatakse mobiiltelefoni köiteks, kuid see ei piirdu ainult mobiiltelefoni riputamisega ja seda saab laialdaselt kasutada MP3, MP4, digitaalkaamera, väikese taskulambi ja muude toodete ühildamisel.

Silikageeli mobiiltelefoni rippköis on valmistatud 100% puhtast looduslikust tahkest silikoonkummist ja pressitud õlipressi abil; rippuv köis ise on teatud pinge ja pehmusega, nii et seda on lihtne deformeerida ja kohe taastada; silikageeli käevõru omadused on kulumiskindlus, vastupidavus kõrgele temperatuurile, deformatsioonitu, mittetoksiline, maitsetu, sellel pole inimkehale kõrvalmõjusid ning eelised on pehmus, mittepragunemine, pikk kasutusiga ja naha ärritus, mis on tõsi Positiivsed rohelised keskkonnakaitse ehted.


Meie teenus

1 、 OEM suurus, mis sobib klientide nõudmistega

2 Teie valitud kõvadus

3 available Saadaval on mitu värvi

4 Kohandatud logo aktsepteerimine (graveeritud ja reljeefne)

5 、 Suures koguses tellimust on võimalik täita

6 trict Range kvaliteedikontrollisüsteem


tootenäitus


ettevõtte info

Z6V6I) [{R6` @ U $ `9Q $ 3}`} lk2

3

Hot Tags: kohandatud vormitud silikageeli mobiiltelefoni kaelapael, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni