Kohandatud kummist tihendiga merelaev SGS IATF16949

Kummitihendusrõngas on ühest või mitmest osast koosnev rõngakujuline kate, mis on kinnitatud laagri ühele rõngale või alusele ja on kontaktis teise rõnga või seibiga või moodustab kitsa labürindivahe, et vältida määrdeõli leket ja sissetungi välisasjadest.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus


Materjalid

NBR, EPDM, FKM, silikoon jne

värvi

Mis tahes Pantone värv

kuju

Kohandatud

käsitöö

Survevormimine

sertifikaadid

NSF, FDA, UL, RoHS, REACh,

pakett

Sisemine kilekott, välispakend

teenused

OEM-teenused, saadaval on tasuta näidised

tarne aeg

15-20 päeva pärast tellimuse kinnitamist

tagasiside

Päringud arutatakse 48 tunniga

pärast teenindust

Kui teil on küsimusi ja küsimusi, võtke meiega ühendust

Toote rakendus

1. Silikoonkummist seeria

Varustatud täiustatud testimisseadmetega, puhta ja tolmuvaba töökojaga. Tooteid kasutatakse laialdaselt elektroonikas, meditsiiniseadmetes, toiduainetetööstuses ja muudes tööstusharudes.

Valitud on mitmesuguseid kodumaiseid ja imporditud ränidioksiidi geele, kasutamistemperatuur võib olla –60–200 ° C ja tooted vastavad õli- ja aurukindluse, meditsiinilise ja söödava täieliku läbipaistvuse, suure tugevusega, leegiaeglustaja nõuetele, juhtiv silikoonkumm jne.


2. Fluorububeseeria tooted

Seda kasutatakse laialdaselt autotööstuses, laevaehituses, sõjatööstuses, elektroonika- ja elektritööstuses jms. Töötemperatuur on –40 ℃ + 200 ℃, see talub kütteõli, kõrge temperatuuri, freooni, ülekuumendatud vett, auru ja suurepärast keemilise korrosioonikindlust. . Tere tulemast ostma ja kohandama.


3. Polütetrafluoroetüleeni seeria tooted

Polütetrafluoroetüleentihendil on kõrge temperatuurikindluse ja korrosioonikindluse omadused. See ei reageeri kontsentreeritud happe, leelise ega tugeva oksüdeerijaga isegi kõrgel temperatuuril. Seda on laialdaselt kasutatud tihendusmaterjalina ja see sobib torude, äärikute, reaktsioonikannude, ventiilide ja mahutite tihendamiseks. Spetsiaalse kujuga osi toodetakse vastavalt kasutajate joonistele.


4. Igasugused ebakorrapärased osad

Materjaliks on looduslik Ding Qing, fluorokummi ja silikageel, mida kasutatakse laialdaselt auto-, masina-, ventiili- ja muudes tööstustes. Erinevat tüüpi kummid võivad vastata temperatuurivahemikule - 50 ℃ - + 200 ℃. Tootel on hea kulumiskindlus ja paindlikkus ning seda saab valmistada ja kujundada vastavalt nõuetele.


5. Metallist kummist tihendusrõngas

Materjaliks on metallkumm, mis on omamoodi homogeenne elastne poorne materjal. Sellel pole mitte ainult kummi elastsust, vaid ka metalli suurepäraseid omadusi. See võib töötada temperatuuril - 150 ~ 800 ℃. Samal ajal võib see ka survet avaldada ning sellel on topeltfunktsioonid - teatud vahemikus laagrisurve ja tihendus. Selle kasutusalad:

(1) FRP-toru; FRP liiva toru; FRP toru; kaabli kaitsetoru; suitsugaaside väävlitustamistoru; söekaevanduse gaasi äravoolutoru; elektrijaama väävlitustamise ja tolmu eemaldamise toru;

2) munitsipaalveevarustuse ja äravoolutorude tihendamine;

(3) mitmesuguste protsessitorustike (nafta-, keemiatööstus, metallurgia, paberitootmine, kanalisatsioon, magestamine, toiduvalmistamine ja jookide töötlemine, ravimid jms) tihendamine;

4) reovee kogumis- ja ülekandetorustiku ning taasväärtustatud veetorustiku tihendamine;

(5) joogivee ülekandetoru ja jaotustoru sulgemine;

(6) naftavälja veetorustiku tihendamine;

(7) kuumaveetorustik ja kuumaveeallikas on suletud.

ettevõtte info

Z6V6I) [{R6` @ U $ `9Q $ 3}`} lk2

3


Hot Tags: kohandatud kummitihend mere sgs iatf16949, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni