EPDM valatud kummist lõõtsad

BRP valmistab meie lõõtsa kasutades mitmesuguseid meetodeid, et toota kauakestvaid ja kvaliteetseid tooteid erineva suuruse, kuju ja konfiguratsiooniga. Sissepritse-, ülekande- ja survevormimine - osi saab toota erineva seinapaksusega, kuju, suurusega ja kasutada laia ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus


Kummist lõõtsad valatakse kindla kujuga ja neid valmistatakse mitmesugustest materjalidest. Sünteetilise kautšuki materjalid, mida me kõige sagedamini kasutame, on kloropreen (CR), üldtuntud kui Neoprene®, nitriilkummi (NBR) ja silikoonkummi (VMQ). Pakume lõõtsa ka Hypalon® (CSM), EPDM, Viton®, aga ka muudest kummist materjalidest. Nende materjalide omadused erinevad ja meie materjalide soovitused põhinevad teie rakenduse keskkonnal.

Toote rakendus

Kummist lõõts on painduv liigend, mis suudab absorbeerida liikumisi aksiaalsuunas, külg- või nurga suunas. Lõõtsa kasutatakse laialdaselt autotööstuses, kuid see leiab rakendusi ka muudes tööstusharudes, näiteks põllumajanduses, keemias, elektroonikas (robootika), toiduainete töötlemises ja muudes valdkondades. tootmine.

  Meie teenus

  1 、 OEM suurus, mis sobib klientide nõudmistega

  2 Teie valitud kõvadus

  3 available Saadaval on mitu värvi

  4 Kohandatud logo aktsepteerimine (graveeritud ja reljeefne)

  5 、 Suures koguses tellimust on võimalik täita

  6 trict Range kvaliteedikontrollisüsteem

  1

  2

  3


Hot Tags: epdm valatud kummist lõõtsad, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni