Ovaalne must EPDM Cupula

Ovaalne must EPDM Cupula

Etüleen-propüleeni ühendid valmistatakse etüleenist ja propüleenist (EPM) ning tavaliselt kolmandast monomeerist (EPDM). Neid ühendeid kasutatakse sageli pidurisüsteemide tihendamiseks ning kuuma vee ja auru sulgemiseks. Etüleenpropüleeni ühenditel on hea vastupidavus õrnadele hapetele, pesemisvahenditele, leelistele, silikoonõlidele ja määrdetele, ketoonidele ja alkoholidele. Neid ei soovitata kasutada naftaõlide, mineraalõli, di-estri määrdeainete ega kokkupuute korral kütusega. Etüleenpropüleen on oma suurepäraste osooni- ja keemiliste vastupidavusomaduste poolest leidnud laialdast tunnustust hülgetööstuses ning sobib paljude polaarsete vedelikega, mis kahjustavad teisi elastomeere. EPDM ühendeid töötatakse tavaliselt välja väävli või peroksiidi kõvenemise süsteemiga. Peroksiidiga kõvendatud ühendid sobivad kõrgema temperatuuriga kokkupuutumiseks ja neil on tavaliselt parem kompressioonikomplekti jõudlus.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus


表格图片1

Etüleen-propüleeni ühendid valmistatakse etüleenist ja propüleenist (EPM) ning tavaliselt kolmandast monomeerist (EPDM). Neid ühendeid kasutatakse sageli pidurisüsteemide tihendamiseks ning kuuma vee ja auru sulgemiseks. Etüleenpropüleeni ühenditel on hea vastupidavus õrnade hapete, puhastusvahendite, leeliste, silikoonõlide ja -määrete, ketoonide ja alkoholide suhtes. Neid ei soovitata kasutada naftaõlide, mineraalõli, di-estri määrdeainete ega kokkupuute korral kütusega.

Etüleenpropüleen on oma suurepäraste osooni- ja keemiliste vastupidavusomaduste poolest leidnud laialdast tunnustust hülgetööstuses ning sobib paljude polaarsete vedelikega, mis kahjustavad teisi elastomeere.
EPDM ühendeid töödeldakse tavaliselt väävli või peroksiidi kõvendamise süsteemiga. Peroksiidiga kõvendatud ühendid sobivad kõrgema temperatuuriga kokkupuutumiseks ja neil on tavaliselt parem kompressioonikomplekti jõudlus.

Toote rakendus

Nii imetud kui fikseeritud põhiülesanne ja roll. Tooteid kasutatakse järgmistes piirkondades.

Autotööstus
 Tööstuslik
 Kaitselepingu sõlmimine
 Ventiilide tihendamine

Meie teenus

1 、 OEM suurus, mis sobib klientide nõudmistega

2 Teie valitud kõvadus

3 available Saadaval on mitu värvi

4 Kohandatud logo aktsepteerimine (graveeritud ja reljeefne)

5 、 Suures koguses tellimust on võimalik täita

6 trict Range kvaliteedikontrollisüsteem


tootenäitus


160A7039_看图王


ettevõtte info

Z6V6I) [{R6` @ U $ `9Q $ 3}`} lk2

3


Hot Tags: ovaalne must epdm cupula, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni