Täppisvormitud kummist osad

BRP valmistab meie lõõtsa kasutades mitmesuguseid meetodeid, et toota kauakestvaid ja kvaliteetseid tooteid erineva suuruse, kuju ja konfiguratsiooniga. Sissepritse-, ülekande- ja survevormimine - osi saab toota erineva seinapaksusega, kuju, suurusega ja kasutada laia ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus


Kui vajate kohandatud vormitud kummi, pakume kolme protsessi, mille abil saate peaaegu igast materjalist või värvist detaile tõhusalt ja soodsalt toota: kokkusurumine , ülekandmine ja sissepritse . Iga kohandatud valatud kummiprotsess on erinev ja võimaldab meil rohkem paindlikkust, kui valime, milline protsess võiks olla meie klientidele parim. Eesmärk on tõhusalt kvaliteetsete osade loomine, hoides samal ajal kulusid madalal. Iga hallituse projekti hinnatakse hoolikalt, et otsustada, millist protsessi tuleks kasutada. Saame luua valatud kummist detaile peaaegu mis tahes materjalist või värvist.

Toote rakendus

Meie tehniline direktor ja kohapeal täielikult varustatud labor pakuvad meile tööriistu ja teadmisi vormitud kummi tootmiseks mitmesugustest materjalidest, sealhulgas silikoonist, fluorosilikoonist, EPDM-ist, looduslikust kautšukist / polüisopreenist, neopreenist / kloropreenist, nitriilist / NBR-st, HNBR-st, fluorosüsinikust / FKM-ist, SBR ja butüül . Kui aga ükski ülaltoodud materjalidest ei vasta teie vajadustele, võime luua ka täiesti kohandatud vormitud kummist ühendeid.

Omades parimat klienditeenindust ja tugimeeskonda, mis asub täielikult Ameerika Ühendriikides, teadke, et saate rääkida isegi kõige raskema projekti üksikasjadest - ja lasta see esimesel korral õigesti kohale toimetada.

Kuna pereettevõttena tegutseb üle poole sajandi kogemus, luues USA-s väga usaldusväärseid ja sertifitseeritud kummitooteid igasugustele tööstusharudele, sealhulgas kosmosetööstusele ja sõjaväele, on teie Vip Rubber and Plastici meeskond siin, et aidata teil jõudsalt areneda, kasvada ja mitte ainult vastama - vaid ka ületama - oma kõige raskemaid kummi tootmise väljakutseid.

  Meie teenus

  1 、 OEM suurus, mis sobib klientide nõudmistega

  2 Teie valitud kõvadus

  3 available Saadaval on mitu värvi

  4 Kohandatud logo aktsepteerimine (graveeritud ja reljeefne)

  5 、 Suures koguses tellimust on võimalik täita

  6 trict Range kvaliteedikontrollisüsteem

  1

  2

  3


Hot Tags: täppisvormitud kummist osad, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni