Akna tihend puldiga kummitihendid

Kesklukustus tihend on kummist väljapressimist mõeldud statsionaarse windows või esiklaasid paigaldus lukk. Puldiga tihendid pakkuda turvaline seal metallist või klaaskiud keha paneel ja klaasist või pleksiklaasist aken.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

1.Toote kirjeldus

Kesklukustus tihend on kummist väljapressimist mõeldud statsionaarse windows või esiklaasid paigaldus lukk. Puldiga tihendid pakkuda turvaline seal metallist või klaaskiud keha paneel ja klaasist või pleksiklaasist aken.

Kaheosaline puldiga tihendi saab puldiga võti saadaval musta või Chrome (müüakse eraldi) kabinetti ja turvaline.

Puldiga tihend on kummist väljapressimist mõeldud statsionaarse windows või esiklaasid paigaldus lukk. Puldiga tihendid annavad turvalise tihendi vahel metallist või klaaskiud keha paneel ja klaasist või pleksiklaas aknas.

Ühes tükis kasutatakse ilma puldiga võti tihendi ja on väga vastupidav mitmeid tingimustes.

· Tihe-EPDM kummist

· Suurepärane vastupidavus osooni, vee imendumist, päikesevalguse vananemine ja madal temperatuur

 

2.Toote kirjeldus

Toote nimetus

Akna tihend puldiga kummitihendid

Materjali

NR, EPDM, tehnilised, NBR, SBR, HNBR, IIR, CR, SIL, FKM jne

Kõvadus

30-90 Shore'i vahel

Värv

Värvikas vastavalt nõue

Suurus ja disain

Vastavalt 2D või 3D

Logo ja printimine

Vastavalt nõue

Soojuse Resitance

-Kuni 350 ° 60 ° c.

Sallivus

A2

 

3.Arakendused

Kasutamiseks tööstuses ja kus metallist või klaaskiud keha paneel ja klaas või pleksiklaas aknas või esiklaas on turvaline seal vajalikku rakendust.

 

4.Eelised

· PAKKUDA TURVALIST PITSAT. Kasutage selle akna puldiga tihend lahendusena weather strip pitsat. See pakub turvalise pitseri vahel asuva kerepaneeli ja statsionaarne akna ja kasutatakse tavaliselt seal ja lükake klaasist või pleksiklaas windows ettevaatlikult peale sõiduki metallist või Klaasplast kere kohaldamisel.

· SAADAVAL IN A Üheosalisi lukustamine või kaheosaline puldiga hagide. On kaheosaline vajab paaritumist puldiga võtit, mida müüakse eraldi.

· EPDM kummist akna TIHENDEID saab kasutada paljude tööstusharude ja rakendused, tänu suurepärast värvi stabiilsus, kõrge kuumakindlus ja võime kaitsta elemendid. Need puldiga tihendeid saab mänguväljakud, ohutusvarustus, külma ruumi uksed, meditsiiniseadmete, autod, veoautod, RVs, bussid ja palju muud.

· PAIGALDAMINE ON LIHTNE. Seebi ja veega määrida, Silikoonist vastavalt spray või määrdeaine, mis ei kahjusta oma Alusmaterjal.  Võib nõuda klaas trim ja tihendi paigaldamise tööriistad, müüakse eraldi.

· MÕÕTMED erinevad, laiused ja pikkused, sealhulgas on saadaval erineva klaasi ja keha paneel paksusega ning mõõtudega


5.Omadused:

Suurepäraseid omadusi EPDM kummist materjali, osoon ja vananemise resitance, Stanbility temperatuuri muutus, Stop tolmu, heli ja vesi; Elastne võime, on mugav säilitada ja lihtne paigaldada, jne


123

Hot Tags: akna kummitihend puldiga tihendid, Hiina, tootjad, tarnijad, tehase, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni