Neopreenist kummist valatud tooted

Neopreen: esimene sünteetiline kumm. Millised on autode rehvid, kostüümid ja pehme kattekihid kehakaalu kaaludel? Need kõik on valmistatud neopreenist, mis on esimene edukas sünteetiline kummitoode, mis on kunagi tehtud.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

1.Üldine sissejuhatus

Neopreen: esimene sünteetiline kumm. Millised on autode rehvid, kostüümid ja pehme kattekihid kehakaalu kaaludel? Need kõik on valmistatud neopreenist, mis on esimene edukas sünteetiline kummitoode, mis on kunagi tehtud.

Selle sünteetilise kautšuki tehniline nimi on polükloropreen. Polükloropreen on orgaaniline ühend, mis tähendab, et see koosneb peamiselt süsiniku- ja vesinikuaatomitest. Ja see on polümeer või pika ahelaga molekul, mis on moodustatud ühendades kokku palju väiksemaid molekule, mida tuntakse monomeeridena. Sellisel juhul on monomeerid kloropreen, C4H5CI:

"Neopreen on veele, õlidele, lahustitele ja soojusele tegelikult vastupidavam kui looduslik kummi, seega on see väga kasulik.

2. Toote kirjeldus

Üksus

Neopreenist kummist vormitud tooted

Materjali standard:

ASTM D2000, SAE J200.

Tolerantsstandard:

RMA A1, A2, A3, DIN ISO 3302-1, DIN-7715 / BS-3734

Värv

Must või vastavalt klientide vajadustele

Tehnoloogia

Valatud kummist osad

Kõvadus

Alates 30 Shore A kuni 90 Shore A

Tarne aeg

20-35 päeva pärast ettemaksu laekumist

Saadetis

Ekspress (DHL / UPS / FEDEX) / Meritsi / Õhuga

Sadam

FOB SHANGHAI VÕI NINGBO

Pakendi üksikasjad :

pp kott sees

karbist väljapoole

Vastavalt kliendi nõudele


3.Our eelis:

● Meie peamine juhtkond on rikkalik kogemus üle 30 aasta ja sügav mõistmine kummist ja plastikust ning hallituse konstruktsioonist. Kontrollime materjali vastavalt standardile ASTM D2000, SAE J200, Kontrollige mõõdet RMA tolerantsiga. Eriti on meil kummitihendite ja auto kummist osade eelis, oleme tootnud mitmeid osi mõnedele autoettevõtjatele nagu GM, Ford, Renault, Honda.

● Tehas töötab 24 tundi 3 vahetuses iga päev, ühe vormi valmistamine võtab aega vaid 3 minutit. (Kui ühel vormil on 50 õõnsust, siis saame 3 minuti jooksul toota 50PCS tooteid.) Tootmismasinad, sealhulgas 350T vaakumpressimismasin, 300T pressimismasin, 250T masin ja muud teised.

● Kõik kummivalmistooted kontrollitakse enne saadetist 100%!


123

Hot Tags: neopreenist kummist vormitud tooted, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni