Mehaanilised tihendid tihendi õli tihendusrõngas Morganile

Kasutamine: kasutatakse peamiselt kaevanduste hüdraulilistes toestustes, naftauuringutes, mis sobivad ehituse, kraanatranspordi, sepistamise metallurgia, kaevandusseadmete, laevade, survevalu masinate, põllumajandusmasinate mitmesuguste tööpinkide jaoks. Pakkimine:
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Funktsioonid

  • Kuppelklapi tihend on klapi tihendusrõnga jaoks eriline.

  • Kuppelklapi tihend on kõige põhilisem ja rakendatav laia tihendivaliku jaoks.

  • See peab olema vulkaniseeritud polümeer, lisades täiteainet, värvi ja mitmesuguseid sünteetilisest kautšukist koosnevaid lisandeid, millel on hea kokkusurutavus ja vastupidavus.

  • Kuppelklapi tihend nõuab madala temperatuuri ja madalrõhu tingimustes minimaalset pingutusjõudu, mis võib klapi tihendamisel tõhusat rolli mängida.

  • Kuna kummil on suurepärane paisumine ja anti-läbilaskvus, on tihendi moodustamise teel vastupidavus vedeliku gaasimasinale väga tõhus.

image

image

image

image

Hot Tags: mehaanilised tihendid tihendi õli tihendusrõngas morganile, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas
töötlemise teenus: survevalu, vulkaniseerimine Värv: kliendi soov Materjal: kumm Rakendus: auto- ja masinaehitus Eelis: kõrge temperatuur / õli / osoonikindlus ... jne Näide: saadaval

Küsitlus

You Might Also Like