Ruudukujulised / ristkülikukujulised lõõtsad

BRP valmistab meie lõõtsa kasutades mitmesuguseid meetodeid, et toota kauakestvaid ja kvaliteetseid tooteid erineva suuruse, kuju ja konfiguratsiooniga. Sissepritse-, ülekande- ja survevormimine - osi saab valmistada erineva seinapaksuse, kuju, suurusega ja kasutada laia ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus


Ruudukujulised ja ristkülikukujulised lõõtsad on saadaval peaaegu igas suuruses, alustades 2 GG-pakkumisega; x 2 " sisemõõde. Materjalivalikud on saadaval mitmesuguste rakenduste ja keskkondade jaoks. Lõõtsad saab masinate külge kinnitada kaelarihmade või äärikute abil, mis on õmmeldud vastavalt kliendi soovidele. Kliendid võivad määratleda lõpptingimused, mis vastavad nende rakenduse nõuetele. Tüüpilised rakendused hõlmavad paisumisvuukide katteid, kanalite vahelisi ühendusi, mehaaniliste seadmete kaitset või ruudukujuliste või ristkülikukujuliste masinaosade kaitset. Ruudukujuliste või ristkülikukujuliste lõõtsade valikud hõlmavad tõmblukke, õmmeldud sakke ja sisemisi juhikuid.

Toote rakendus

Kummist lõõts on painduv liigend, mis suudab absorbeerida liikumisi aksiaalsuunas, külg- või nurga suunas. Lõõtsa kasutatakse laialdaselt autotööstuses, kuid see leiab rakendusi ka muudes tööstusharudes, näiteks põllumajanduses, keemias, elektroonikas (robootika), toiduainete töötlemises ja muudes valdkondades. tootmine.

  Meie teenus

  1 、 OEM-suurus, mis sobib klientidele' nõue

  2 、 Teie valitud kõvadus

  3 available Saadaval on mitu värvi

  4 、 Kohandatud logo aktsepteeritakse (graveeritud& reljeefne)

  5 、 Suures koguses tellimust on võimalik täita

  6 、 Range kvaliteedikontrolli süsteem

  1

  2

  3


Hot Tags: ruudukujulised / ristkülikukujulised lõõtsad, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni