PC plastist ekstrusiooniosad

Polükarbonaadi tugevus ja selgus muudavad selle ideaalseks valgustuse, klaasimise ja kaitse rakenduste jaoks.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Polükarbonaadi tugevus ja selgus muudavad selle ideaalseks valgustuse, klaasimise ja kaitse rakenduste jaoks. Seda kasutatakse sageli hajutite, läätsede ja valgustite tootmiseks. Seda kasutatakse regulaarselt nii profiili kui ka lehe kujul.


Polükarbonaadi omadused

Polükarbonaat on äärmiselt tugev polümeer suure löögikindluse, kõrge temperatuurikindluse ja suurepäraste optiliste omadustega tänu oma suurele läbipaistvusele.

Nende omaduste ja polümeeri purunemiskindluse tõttu kasutatakse seda paljudel juhtudel klaasi asendajana.


Kasutatavad polükarbonaadi ekstrusioonid

Ekstrudeeritud polükarbonaati kasutatakse sageli seinte, elektrikappide, külmikute ja näidikukappide kaitseks. Seda saab kergesti värvida ja selle läikiv välimus on atraktiivne.

Suurepärane valgusläbivus on ekstrudeeritud polükarbonaadi omadus, mis sobib ideaalselt valgustusrakendustega ning aastaid on valmistatud fluorestseeriva valgusega kasutamiseks mõeldud läbipaistvad, roostekindlad ja jäätunud polükarbonaadi ekstrusioonid. Tänu LED-ide kasutamise kasvule pakume üha laienevat külma- ja opaalvärvide portfelli kasutuseks, kus on vaja hajutada valgust või vähendada määrimist ja samaaegselt maksimeerida valgustugevust.


123

Hot Tags: pc plastist ekstrusioon osad, Hiina, tootjad, tarnijad, tehase, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni