PMMA plastist ekstrusiooniosad

Polü (metüülmetakrülaat), mida sagedamini nimetatakse PMMAks, on tavapäraselt kasutatav madala hinnaga termoplastiline polümeer, millel on igapäevaelus piiratud rakendused.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Polü (metüülmetakrülaat), mida sagedamini nimetatakse PMMAks, on tavapäraselt kasutatav madala hinnaga termoplastiline polümeer, millel on igapäevaelus piiratud rakendused. PMMA on kõige kaubanduslikult tähtsam akrüülpolümeer ja seda müüakse mitme kaubanime all, sealhulgas Plexiglas® ja Acrylite®. Suur läbipaistvus muudab PMMA-ks ideaalse asendaja klaasi jaoks, kus löök või kaal on tõsine probleem. PMMA on kooskõlas inimkudega, mis muudab selle läbipaistvate omaduste tõttu oluliseks transplantaatide ja proteeside materjaliks, eriti oftalmoloogia valdkonnas. PMMA moodustatakse metakrüülhappe blokeerimise, emulsiooni või suspensiooni polümerisatsiooni teel. Arvati, et PMMA on 20. sajandi esimesel poolel ataktiline polümeer. See tähendab, et molekulaarse ahela asendajad vahelduvad juhuslikult ahelas, mida on kujutatud allpool joonisel 1A. Kaasaegsete seadmete ja tehnikate väljatöötamise järel on kindlaks tehtud, et molekulaarsed ahelad on enamasti sündiotaktilised (joonis 1B), mis tähendab, et molekulaarse ahela asendajad vahelduvad ühtlaselt. PMMA lõplik töötlemine viiakse läbi survevalu või ekstrusiooni teel sulamistemperatuuril vahemikus 200-230 ° C.

BRP pakub PMMA / akrüül- ja akrüülklaasilehti, kilet, torusid ja vardaid erinevates värvides. PMMA või polümetüülmetakrülaat, enam tuntud kui akrüül- või akrüülklaas, on esteetiliseks kasutamiseks üks kõige ökonoomsemaid ja kergemini valmistatud plaste, mida peetakse sageli polükarbonaadi ökonoomseks alternatiiviks (kui äärmuslikku tugevust pole vaja). Paljud inimesed viitavad ka akrüülile nagu pleksiklaas, akrüül, Lucite, Perspex ja muud kaubanimed. Akrüül on saadaval mitmesugustes läbipaistvates ja läbipaistmatutes värvides. Kerge kaal (vähem kui 50% nii tugev kui klaas) ja kõrge löögikindlus (6-17 korda klaasist löögikindlus) muudavad selle valikuks ekraanide, klaaside ja muude populaarsete klaasitööde jaoks.

Akrüül on samuti täheldatud selle valmistamise lihtsuse tõttu. Akrüülit saab töödelda, suunata, puurida ja lõigata nii lihtsalt kui puitu. Kuumutamisel võib akrüül olla peaaegu igasuguse kujuga. Jahutamisel säilitab materjal kuju üllatavalt stabiilsena. Kõigi rakenduste jaoks on saadaval akrüül, leht, varras, film ja toru. Akrüüli kasutatakse ka dekoratiivsetes rakendustes, nagu näiteks kardinapuud, pergoolid ja muud.

Omadused

oExtruded: Akrüülid on kõige ökonoomsemad. Ekstrudeeritud materjal säilitab enamiku raku valatud omadustest. Ekstrudeeritud akrüül on saadaval nii värvitu lehena kui ka standardvärvides.

oCell Cast: Valatud akrüül pakub lihtsamat lõikamist ja marsruutimist ning laiemat värvide valikut.

oSpetsialistid: UV-filtreerimine, UV-saatmine, antiglareerimine, fluorestseeruv, kulumiskindel, tekstuur, sisseehitatud, mattviimistlus ja peegeldatud


123

Hot Tags: PMMA plastist ekstrusiooni osad, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni