PP süsti plasttooted

Polüpropüleen on hea Keemiline stabiilsus. Lisaks ründa kontsentreeritud väävelhapet ja kontsentreeritud lämmastikhapet, see säilib erinevate keemiliste mõjuritega
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Toodete kirjeldus:

Stiil: kohandatud vastavalt joonise või näidise

Materjali: PP

Pakkimine: Karp, kilekotti, puidust juhul, puidust kaubaaluste

Reguleerimisala: Plasttoru, suure materjali toote.

OmadusedPP: Polüpropüleen on hea Keemiline stabiilsus. Lisaks ründa kontsentreeritud väävelhapet ja kontsentreeritud lämmastikhapet, ta säilib erinevate keemiliste mõjuritega, kuid madala molekulmassiga alifaatsed süsivesinikud, aromaatsete süsivesinike ja klooritud süsivesinikud võivad pehmendada polüpropüleenist ja Turse, kuigi selle Keemiline stabiilsus suurendab crystallinity suurenemisega, nii polüpropüleen on sobiv erinevate keemiliste torud ja liitmikud hea korrosioonivastase toimega.

Mittetoksiline, lõhnatu, madal tihedus, tugevus, jäikus, kõvadus ja kuumakindlus on parem kui madala rõhu polüetüleenist, saab umbes 100 ° c juures. See on head dielektrilised omadused ja kõrge sagedusega isolatsioon ja niiskus ei mõjuta, kuid madalal temperatuuril ei kulumiskindel ja kerge vanus muutub rabedaks. Sobib teha üldine mehaaniliste osade, korrosioonikindel osad ja osad soojustamine. Ühise orgaanilisi lahusteid nagu happed ja alused vähe mõju ja saab kasutada toidu riistad.

123

Hot Tags: PP süsti plasttooted, Hiina, tootjad, tarnijad, factory, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni