Vedelate silikoonkummist osade pritsevormimine

Vedel silikoonkummist (LSR) survevalus on pikaajaline protsess, kuid see on huvitatud meditsiiniliste, autotööstuse, imikute hoolduse ja üldiste tööstusrakenduste vastu.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

1. vedelad silikoonist kohandatud osad

Vedel silikoonkummist (LSR) survevalus on pikaajaline protsess, kuid see on huvitatud meditsiiniliste, autotööstuse, imikute hoolduse ja üldiste tööstusrakenduste vastu. See nõuab spetsiaalseid masinaid ja töötlemisega seotud kaalutlusi võrreldes tavapäraste termoplastide vormimisega. Märkimisväärne on see, et kui termoplastid tuleb süstimiskambris kuumutada nende sulamispunktini ja seejärel jahutada vormis tahkesse olekusse, siis toimub LSR-ga vastupidine. See algab vedelikuna ja seejärel kuumutatakse vormi sees, et alustada kõvenemist.


2. Toote kirjeldus

tootenimi

vedelad silikoonist kohandatud osad

Materjal

LSR / LIM

Kõvadus

30-90 Shore A vahel

Värv

Värvikas vastavalt nõudele

Suurus ja disain

Vastavalt 2D või 3D joonisele

Logo ja trükkimine

Vastavalt nõudele

Tolerants

A2

3. LSR eelised

Vedelat silikoonkummi peamine eelis kummipõhiste vormimise silikoonühendite puhul on tsükli aeg. Sõltuvalt katalüsaatorist ja vormitud komponendi ristlõikest on vedelate silikoonvalatud osade tsüklite kestus vahemikus 30 sekundit kuni kolm minutit - meie keskmine kõvenemisaeg on 25 kuni 50 sekundit. Seevastu kummipõhised silikoonid võivad tavapärases silikoonvormis võtta kogu tsükli kestuse 3 kuni 5 minutit. Seetõttu toodab üks või kaks õõnsusega süsti vormi multi-õõnsust. Vähem õõnsusi, mis on vajalikud tootmise toetamiseks, vähenevad tööriistakulud ja -ajad ning ka osa kulud.


123

Hot Tags: vedelate silikoonkummist osade, Hiina, tootjate, tarnijate, tehase, Hiinas valmistatud, survevalu

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni