Vedela silikoonist pardipilli ventiili tarnija

Pardipilli ventiilid on ainulaadsed, üheosalised, elastomeersed komponendid, mis toimivad tagasivoolu vältimisseadmete või ühe suuna ventiilide või tagasilöögiklappidena. Neil on pardipuu kujuga elastomeersed huuled, mis takistavad tagasivoolu ja võimaldavad edasi voolamist. Pardiklapiventiilide peamine eelis teiste tüüpide ees ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

TootekirjeldusMaterjalid

Vedel silikoonkumm

värvi

Mis tahes Pantone värv

kuju

Kohandatud

käsitöö

Survevormimine

sertifikaadid

NSF, FDA, UL, RoHS, REACh,

pakett

Sisemine kilekott, välispakend

teenused

OEM-teenused, saadaval on tasuta näidised

tarne aeg

15-20 päeva pärast tellimuse kinnitamist

tagasiside

Päringud arutatakse 48 tunniga

pärast teenindust

Kui teil on küsimusi ja küsimusi, võtke meiega ühendust

Pardiklappide ventiilid on üheosalised elastomeersed komponendid, mis toimivad tagasivoolu ennetamise või ühe suuna ventiilidena. nende pardikuubikujulised huuled takistavad tagasivoolu ja võimaldavad edasi voolata. pardilihaklappe on erinevaid, sealhulgas libisemisstiil, jope, äärik, ritta. Pardipurkventiilid on hõlpsasti paigaldatavad ja nad saavad madala avamisrõhu - kohene vaba voog.


pardipoeg-selgita

Rakendus

Pardiklapiventiilide peamine eelis võrreldes muud tüüpi ühesuunaliste ventiilidega on see, et pardipuruklapid on iseseisevad, st kriitiline tihendusfunktsioon on üheosalise elastomeerse komponendi lahutamatu osa, mitte klapidega, mille korral tihenduselement peab tihendi moodustamiseks sile istmepind.

Seetõttu on pardiliivklapid hõlpsasti ühendatavad ja monteeritavad mitmesugustesse seadmetesse ilma probleemide ja probleemideta, mis on seotud paaristuvate istmete pinna viimistluskvaliteediga ja / või keerukate monteerimisprotsessidega.


tootenäitusettevõtte info

Z6V6I) [{R6` @ U $ `9Q $ 3}`} lk2

3


Hot Tags: vedel silikoon pardiliha ventiil tarnija, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni