Vedel silikoonkummist pardiliha klapp

Pardipilli ventiilid on ainulaadsed, üheosalised, elastomeersed komponendid, mis toimivad tagasivoolu vältimisseadmete või ühe suuna ventiilide või tagasilöögiklappidena. Neil on pardipuu kujuga elastomeersed huuled, mis takistavad tagasivoolu ja võimaldavad edasi voolamist. Pardiklapiventiilide peamine eelis teiste tüüpide ees ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

TootekirjeldusMaterjalid

Vedel silikoonkumm

värvi

Mis tahes Pantone värv

kuju

Kohandatud

käsitöö

Survevormimine

sertifikaadid

NSF, FDA, UL, RoHS, REACh,

pakett

Sisemine kilekott, välispakend

teenused

OEM-teenused, saadaval on tasuta näidised

tarne aeg

15-20 päeva pärast tellimuse kinnitamist

tagasiside

Päringud arutatakse 48 tunniga

pärast teenindust

Kui teil on küsimusi ja küsimusi, võtke meiega ühendust

  • 100% täielik kummi- või silikoonstruktuur, võib vastata mitmesugustele kõrgetele temperatuuridele. Pole ummistumist. Hea tihendus takistab tõhusalt vedelgaasi tagasivoolu

  • Kogu kummist konstruktsioon korrosioonikindlus, pikk kasutusiga, hea mõju Ja tagage tihe tihend, mis takistab tagasivoolu hooldust.

  • Tagasilöögiklapi paigaldamisel tuleb erilist tähelepanu pöörata söötme voolusuunale ja keskkonna normaalne voolusuund peaks vastama klapi kerel näidatud noole suunale, vastasel juhul vähendatakse keskkonna normaalset vooluhulka. väljas.

pardipoeg-selgita

Rakendus

Pardipuu ventiilid on saadaval erinevast elastomeersest materjalist, sealhulgas meditsiinilisest ja toidukvaliteedist silikoonist ning süsivesinikukindlast fluoro-silikoonkummist, et käidelda mitmesuguseid keskkondi ja temperatuure.

Pardipuu ventiilid on olnud juba mitu aastat. Nende mitmekülgsed omadused on teinud neist esma valiku paljudes rakendustes:

* Alates pikaajalisest teenindusest karmis keskkonnas, näiteks vastupidavates kemikaalipumpades kuni ühekordse kasutusega intravenoossete vedelike väljastuskomplektide suuremahulise kasutamiseni.

* Alates mootorsõidukite kütusepumpades kasutatavatest ühesuunalistest ventiilidest kuni õrnade ventiilideni, mida kasutatakse südameoperatsiooni toruahelates, seebigaaside, kohvimasinate, dušipesade sifoonivastaste ventiilide ja mänguasjadeni.

tootenäitus
ettevõtte info

Z6V6I) [{R6` @ U $ `9Q $ 3}`} lk2

3


Hot Tags: vedel silikoonkummist duckbill valve, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni