Vedelad silikoonkummist vormid

Vedel silikoonkummist survevalu on viimane lisaks Hangzhou Bright Rubber Plastic Products Co., Ltd vormimisoperatsioonidele. Mida kiiremini
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

1. vedelad silikooni vormimisosad

Vedel silikoonkummist survevalu on viimane lisaks Hangzhou Bright Rubber Plastic Products Co., Ltd vormimisoperatsioonidele. Kiirem tsükliaeg ja vedela silikoonkummi paremad omadused muudavad selle suurepäraseks valikuks erinevate vormitud komponentide jaoks.

Vedel silikoonkumm (LSR) jääb paindlikuks ja elastseks üle -70 ° F ja säilitab oma omadused kuni 450 ° F, mis muudab vedela silikoonkummi hea kanduriks tihendite, tihendite, saapaste, lõõtsade, meditsiiniseadmete ja muude rakenduste jaoks, kus välitingimused on nõudlik.

Kuivatatud vedel silikoonkumm ei välju gaasilisi lenduvaid aineid ega plastifikaatoreid, nagu teised kummiühendid, mis on muutnud selle sõbralikuks mitmesuguste koostude puhul, mis olid varem kohustatud olema „silikoonivabad”.

2. Toote kirjeldus

tootenimi

vedelad silikoonist kohandatud osad

Materjal

LSR / LIM

Kõvadus

30-90 Shore A vahel

Värv

Värvikas vastavalt nõudele

Suurus ja disain

Vastavalt 2D või 3D joonisele

Logo ja trükkimine

Vastavalt nõudele

Tolerants

A2

3. LSR eelised

Vedelat silikoonkummi peamine eelis kummipõhiste vormimise silikoonühendite puhul on tsükli aeg. Sõltuvalt katalüsaatorist ja vormitud komponendi ristlõikest on vedelate silikoonvalatud osade tsüklite kestus vahemikus 30 sekundit kuni kolm minutit - meie keskmine kõvenemisaeg on 25 kuni 50 sekundit. Seevastu kummipõhised silikoonid võivad tavapärases silikoonvormis võtta kogu tsükli kestuse 3 kuni 5 minutit. Seetõttu toodab üks või kaks õõnsusega süsti vormi multi-õõnsust. Vähem õõnsusi, mis on vajalikud tootmise toetamiseks, vähenevad tööriistakulud ja -ajad ning ka osa kulud.

4. LSR tüübid
Lisaks tavapärasele LSR-le, mille kõvadus on vahemikus 30–80 Sh (A), on LSR-id saadaval ka teiste eriliste omadustega:

● hügieen: sobib komponentide valmistamiseks, mis puutuvad kokku joogivee, toidu või jookidega (FDA, BfR)

● õli vastupidavus: kasutatakse komponentide puhul, mis puutuvad kokku süsivesinikega, sageli kõrgel temperatuuril

● õli tihendus: kasutatakse koostekomponentide jaoks

● elektriisolatsiooni- või elektrijuhtivus: kasutatakse elektri- ja elektroonikasüsteemides

● kõrge läbipaistvus: kasutatakse valgustussüsteemides nagu läätsed või optilised juhtmed

● steriilsus: kasutatakse meditsiiniliste osade puhul (ISO 10993, USP klass VI)

● isekleepuv: kasutatakse kahekomponentseks tootmiseks

LSR tüübid on saadaval ka nende omaduste kombinatsioonidega.


5.KKK

Mis on vedel silikoonkummist - LSR?

Silikoonkumm koosneb peamiselt liivast või ränidioksiidist. See liiv töödeldakse seejärel puhtaks ränimetalliks, mis reageerib metüülkloriidiga. Seejärel lisatakse teisi protsesse, et luua erinevat tüüpi silikooni, kaasa arvatud vedelikud ja polümeerid kummi alustele ja ühenditele. Erinevalt teistest plastidest on silikoonidel ränidioksiidi ja süsiniku vahelduvate aatomite koosseis orgaaniliste külgahelatega, mis pakuvad kõverust ja muid omadusi. Üks silikoonitüüp, LSR, omab termoplastidele sarnaseid omadusi, kuid mõningaid erinevusi, mis on omane termoreaktiivsele materjalile.

Mis on LSR vormimine?

Vedel silikoonkummist või LSR-i, survevalu on termoreaktiivne protsess, mis segab kaks ühendit kokku. Need kaks komponenti sisaldavad ühendid kuumutatakse vormis koos katalüsaatoriga, mille tulemuseks on valmis vormitud osa. Liquid Silicone Rubber - LSR - komponendid valmistatakse survevalu meetodil, mis on võrreldav plastist survevaluga. Siiski on kahe protsessi vahel suur erinevus selles, et materjali kohaletoimetamise süsteem jahutatakse ja hallitust kuumutatakse. Vedel silikoonkummist sissepressimisvorm erineb plastikust survevalu protsessist, sest see keskendub mehaanilisele segamisele, mitte rõhu all olevale segamisele.


123

Hot Tags: vedel silikoonkummist vormimise osad, Hiina, tootjad, tarnijad, tehase, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni