Ühesuunaline vedel silikoonkummist pardilihaventiil

Pardipilli ventiilid on ainulaadsed, üheosalised, elastomeersed komponendid, mis toimivad tagasivoolu vältimisseadmete või ühe suuna ventiilide või tagasilöögiklappidena. Neil on pardipuu kujuga elastomeersed huuled, mis takistavad tagasivoolu ja võimaldavad edasi voolamist. Pardiklapiventiilide peamine eelis teiste tüüpide ees ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

TootekirjeldusMaterjalid

Vedel silikoonkumm

värvi

Mis tahes Pantone värv

kuju

Kohandatud

käsitöö

Survevormimine

sertifikaadid

NSF, FDA, UL, RoHS, REACh,

pakett

Sisemine kilekott, välispakend

teenused

OEM-teenused, saadaval on tasuta näidised

tarne aeg

15-20 päeva pärast tellimuse kinnitamist

tagasiside

Päringud arutatakse 48 tunniga

pärast teenindust

Kui teil on küsimusi ja küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust


Pardipilli ventiilid on ainulaadsed, üheosalised, elastomeersed komponendid, mis toimivad tagasivoolu vältimisseadmete või ühe suuna ventiilide või tagasilöögiklappidena. Neil on pardipuu kujuga elastomeersed huuled, mis takistavad tagasivoolu ja võimaldavad edasi voolamist. Pardiklapiventiilide peamine eelis võrreldes muud tüüpi ühesuunaliste ventiilidega on see, et pardipuruklapid on iseseisevad, st kriitiline tihendusfunktsioon on üheosalise elastomeerse komponendi lahutamatu osa, mitte klapidega, mille korral tihenduselement peab tihendi moodustamiseks sile istmepind. Seetõttu on pardiliivklapid hõlpsasti ühendatavad ja monteeritavad mitmesugustesse seadmetesse ilma probleemideta või kaasnevate istmete pinnaviimistluskvaliteediga ja / või keerukate kokkupanekuprotsessidega.

pardipoeg-selgita

Rakendus


Pardiklappide klapid on saadaval erinevast elastomeersest materjalist, sealhulgas meditsiinilisest ja toidukvaliteedist silikoonist ning süsivesinikukindlast fluoro-silikoonkummist, et käidelda mitmesuguseid keskkondi ja temperatuure.


Pardipuu ventiilid on olnud juba mitu aastat. Nende mitmekülgsed omadused on teinud neist esma valiku paljudes rakendustes:


* Alates pikaajalisest teenindusest karmis keskkonnas, näiteks vastupidavates kemikaalipumpades, kuni ühekordse kasutusega intravenoossete vedelike väljastuskomplektide suure mahuni kasutamiseni.


* Autokütusepumpades kasutatavatest ühesuunalistest ventiilidest kuni õrnade ventiilideni, mida kasutatakse südameoperatsiooni toruringlustes, seebigaaside, kohvimasinate, dušipesade sifoonivastaste ventiilide ja mänguasjadeni.

tootenäitus


ettevõtte info

Z6V6I) [{R6` @ U $ `9Q $ 3}`} lk2

3


Hot Tags: ühesuunaline vedel silikoonkummist duckbill valve, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni