Veekarika kruus Liqiud silikoonist õled

See FDA vedelast silikoonist valmistatud lisavarustus lastele mõeldud pudeli jaoks, mille jaoks on vaja juua põhku, see on lastele ohutu ega ole mürgine, mugav õlgedega juua ja sobib igasuguste klappidega avatud veepudelite jaoks. Silikoon on ka elastne, pehme ja painduv. See tähendab, et nad ei kujuta ohtu ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus


Materjalid

Vedel silikoonkumm

värvi

Mis tahes Pantone värv

kuju

Kohandatud

käsitöö

Survevormimine

sertifikaadid

NSF, FDA, UL, RoHS, REACh,

pakett

Sisemine kilekott, välispakend

teenused

OEM-teenused, saadaval on tasuta näidised

tarne aeg

15-20 päeva pärast tellimuse kinnitamist

tagasiside

Päringud arutatakse 48 tunniga

pärast teenindust

Kui teil on küsimusi ja küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust

See FDA vedelast silikoonist valmistatud lisavarustus lastele mõeldud pudeli jaoks, mille jaoks on vaja juua põhku, see on lastele ohutu ega ole mürgine, mugav õlgedega juua ja sobib igasuguste klappidega avatud veepudelite jaoks.


Kasu


Silikoon on ka elastne, pehme ja painduv. See tähendab, et joomise ajal ei põhjusta nad lõhestatud hambaid, silmaklambreid ega kurguharusid. Viimastel aastatel on esitatud kohtuasju, mis pöörduvad selle ümber, kuidas lapsed saavad plastist, klaasist ja metallist kõvade õlgedega varjatud. Silikoon on piisavalt pehme, et alla hammustada, kuid samas piisavalt jäik, et pisaratele vastu panna. Põhuhammustajate ja sensoorsete probleemide või erivajadustega inimeste jaoks on silikoon õlgedeks, nagu on maininud paljud meie kliendid, sealhulgas hiljutine erivajadustega ema.


Kuidas puhastada silikoonist õlgi


Korduvkasutatavate õlide puhastamine on hallituse ja mikroobe kogunemise vältimiseks väga oluline. Korduvkasutatavate õlgede puhastamine sõltub sellest, millist materjali õled on valmistatud. Näiteks võivad plastikõred nõudepesumasinas sulada, nii et inimesed juhivad neid tavaliselt kraani all ja puhastavad harjaste puhastusvahendiga. Kuna silikoonõled saavad hakkama äärmuslike temperatuuridega, saab neid põhjalikumalt puhastada, et hallituse ja mikroobe ei tekiks järgmistel viisidel:

1. Õlgede sisemuse puhastamine harjaste puhastusvahendiga

2. Puhastage õlgade sisekülg täielikult, pigistades seda õlgkruvipuhastiga

3. Puhastamine ja steriliseerimine õlgedega läbi nõudepesumasina

4. Põhu keetmine lühikese aja jooksul vees


tootenäitusettevõtte info

Z6V6I) [{R6` @ U $ `9Q $ 3}`} lk2

3


Hot Tags: vesitassi kruus liqiud silikoonist õled, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni