Must TPE TPU survevaluvorm

Must TPE TPU survevaluvorm

Termoplastiline polüuretaan (TPU) on väga mitmekülgne elastomeer, millel on ainulaadsed omadused ja mis pakuvad nii suurepärast jõudlust kui ka töötlemise paindlikkust.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Must TPE TPU survevaluvorm

Polüuretaan on peamine polüuretaanist survevalu vormimisel kasutatav materjal. See on lineaarse polümeeri tüüp, mille molekulaarne alus sisaldab mitut karbamaatrühma (-NHCO2). Ühiselt tuntud kui uretaan, toodetakse neid keemilise reaktsiooni käigus, mis toimub polüooli ja diisotsüanaadi vahel. Polüuretaani kasutatakse eriti erinevates rakendustes, sealhulgas hoonete isolatsioonis, liimides, tahketes plastides, pinnakatetes ja sportlikes rõivastes.

Termoplastiline polüuretaan (TPU) ja termoplastilised elastomeerid (TPE) on materjali omaduste poolest sarnased - tegelikult on TPU üks kuuest TPE kaubandusklassist. Saame üksikasjalikumalt uurida omaduste üle ja arutada, milline polüuretaanitüüp on valatava toote või komponendi jaoks kõige parem. Kuna termoplastilistes kautšukites neid sageli nimetatakse, on neil kummist tunne, mis on tavaline mõnel iPhone'i ümbrisel ja hammaste harjaste käepidemetel - sisuliselt siis, kui otsite ükskõik millist kummist survevaluvormi, mida saaksime aidata.

Kujundus ja rakendused

Polüuretaane toodetakse neljas erinevas vormis: elastomeerid, elastsed vahud, ristseotud vahud ja katted. Neist neljas moodustavad elastsed vahud suurima polüuretaanide turu ning neid leidub polsterdusmaterjalina sageli mööblis ja madratsites.

Siin on lühike jaotus polüuretaanrakenduste kohta:

Elastomeere kasutatakse nende tugevuse, elastsuse ja löögi neeldumise tagamiseks. Kasutatakse jalatsite, autoosade ja muude mehaaniliste toodete alusmaterjalidena. TPE survevalu ja TPU survevalu on populaarne materjal.

Polüuretaankatteid kasutatakse nende lahustite lagunemiskindluse ja löögikindluse jaoks. Neid kasutatakse tavaliselt tantsupõrandatel ja keegliradadel. Veepõhiseid versioone kasutatakse autode, lennukite ja muude tööstusseadmete värvimiseks.

Ristseotud polüuretaane kasutatakse isolatsiooni tootmiseks laminaadi või plaadi isolatsiooni kujul. Laminaate kasutatakse laialdaselt katusekattematerjalides ja muudes ehitustööstuses.

1

2

3


Hot Tags: must tpe tpu survevalu osa, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni