Värvilised PU-pühkimiskaabitsad

Värvilised PU-pühkimiskaabitsad

Pühkimismasina kaabitsal on eraldi tüüp, sellel on ka terve pikk kaabits. Kõva sulamist pühkimismasin on konveieri hädavajalik lisavarustus. Sellel on kõrge kulumiskindlus, hea puhastamisefekt, pikk kasutusiga ja muud omadused, mida kasutatakse laialdaselt konveieritööstuses, sadamates, elektrijaamad ja söetranspordi ettevõtted ning muud suured transpordivahenditega tööstusettevõtted.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Toote tutvustus

Pühkija kaabitsal on eraldi tüüp ja terve pikk tüüp. Kõva sulamist pühkimismasin on konveieri asendamatu lisavarustus. Sellel on kõrge kulumiskindlus, hea puhastusfekt, pikk kasutusiga ja muud omadused, laialdaselt kasutatav konveieritööstuses, sadamates, elektrijaamades ning söetranspordi ettevõtted ja muud suured transpordivahenditega tööstusettevõtted.


Rakendus

Legeeritud kummist pühkimismasin kasutab kummikorpuse elastseid omadusi, mis võimaldab automaatselt reguleerida kaabitsa ja konveierilindi vahelist kontaktisurvet. Kummikorpuse puhverdav efekt tagab, et kaabitsa ja jooksva kummilindi rõhk jääb teatud sobivasse vahemikku, muutes materjali puhtaks ega kahjusta kummist rihma.


Omadused

1. kõrge kulumiskindlusega ja heade mehaaniliste omadustega spetsiaalne kõvasulamist kaabits pikendab toote kasutusiga;

2. Kompaktne konstruktsioon, mõistlik ettevalmistus, kerge, ilus, hõlpsasti kasutatav kõvasulamist higistaja H, P, N, O, I, TQI, TQII seitset tüüpi, ribalaiusega 500mm - 2200mm rohkem kui 60 spetsifikatsiooni.


1

2

3Hot Tags: värvilised pu pühkimismasinad, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni