TOLLI VORMITATUD POLÜURETAANTOOTED

BRP valmistab meie lõõtsa, kasutades mitmesuguseid meetodeid, et saada kauakestvaid ja kvaliteetseid tooteid erineva suuruse, kuju ja konfiguratsiooniga. Sissepritse-, ülekande- ja survevormimine - osi saab toota erineva seinapaksusega, kuju, suurusega ja kasutada laia ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus

BRP uretaantihendid ja uretaantihendid annavad teie jaoks järjekindlalt usaldusväärseid ja usaldusväärseid tulemusi. Meie uretaantihendid on vormitud rangete hälvetega ja neid saab konstrueerida nii, et need peavad vastu ka ekstreemsetele tingimustele, säilitades samas paindlikkuse, mis on vajalik tihendamiseks ka kõige nõudlikumates tööstuslikes rakendustes. Valatud uretaantihendid pakuvad suurepärast kulumiskindlust, elastsust, keemilist vastupidavust ja tagasilööki.

Toote rakendus
  • Polüuretaanist vormimisel saadakse enamikus tööstusharudes lai valik tooteid. BRP on polüuretaani spetsialist, kellest ettevõtted kogu maailmas on sõltunud, et saada polüuretaani kõik eelised laia tootevaliku jaoks. Polüuretaanist vormitud osad võivad olla jäigad ja kindlad, sõltuvalt vajalikust duromeetrist.

Meie teenus

1 、 OEM suurus, mis sobib klientide nõudmistega

2 Teie valitud kõvadus

3 available Saadaval on mitu värvi

4 Kohandatud logo aktsepteerimine (graveeritud ja reljeefne)

5 、 Suures koguses tellimust on võimalik täita

6 trict Range kvaliteedikontrollisüsteem

1

2

3

Hot Tags: kohandatud vormitud polüuretaanist tooted, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni