Sissepritse vormimine Polüuretaanosad

CNC-töötlemine viitab CNC-tööpinkide osade töötlemise protsessile. CNC tööpinkide ja traditsiooniliste tööpinkide protsesside spetsifikatsioonid on üldiselt järjekindlad, kuid on toimunud ka olulisi muudatusi.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Toote kirjeldus :

CNC-töötlemine viitab CNC-tööpinkide osade töötlemise protsessile. CNC tööpinkide ja traditsiooniliste tööpinkide protsesside spetsifikatsioonid on üldiselt järjekindlad, kuid on toimunud ka olulisi muudatusi. Töötlemismeetod, mis kasutab osade ja tööriistade nihke reguleerimiseks digitaalset informatsiooni. See on tõhus viis muutuvate osade, väikese partii suuruse, keeruka kuju ja suure täpsusega probleemide lahendamiseks ning suure tõhususe ja automaatse töötlemise saavutamiseks.

Stiil : kohandatud vastavalt joonisele või proovile

Materjal : alumiinium, terasplekk, roostevaba teras, vask jne.

Pakend : karbikarp, puitkarp, puidust kaubaalused

Metalli CNC-töötlemisosad Omadused :

1, Suur hulk tööriistu on vähendatud ja keerulisi osi töödeldakse ilma keeruliste tööriistadeta. Kui soovite muuta osa kuju ja suurust, on vaja ainult muuta osade töötlemise programmi, mis sobib uute toodete väljatöötamiseks ja muutmiseks.

2, Töötlemise kvaliteet on stabiilne, töötlemise täpsus on kõrge, korduv täpsus on kõrge ja sobib õhusõiduki töötlemisnõuetele.

3, Tootmise efektiivsus on kõrge kolme sordi ja väikese partii tootmise puhul, mis võib vähendada tootmise ettevalmistamise aega, tööpingi seadistamist ja protsessi kontrollimist ning vähendada lõikamisaega parima lõikamissageduse kasutamise tõttu.

4, see võib töödelda keerulisi profiile, mida on raske tavapäraste meetoditega töödelda, ja töödelda isegi töötlemata osi.

Reguleerimisala : Liftid, autoosad, videotehnika, päikeseenergia tootmine, transpordivahendid, materjalide ladustamine ja käitlemine, ehitusmaterjalid, elektroonika, IT jne.

123

Hot Tags: survevalu polüuretaan osad, Hiina, tootjad, tarnijad, tehase, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni