Valatud uretaaniosad

Termoplastiline polüuretaan (TPU) on väga mitmekülgne elastomeer, millel on ainulaadsed omadused ja mis pakuvad nii suurepärast jõudlust kui ka töötlemise paindlikkust.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus

BRP on uretaandetailide tootja, kes teeb suurepäraseid uretaanmaterjalist valmistatud koostisi, millel on füüsikalised omadused ja mida tavaliselt ei seostata plastikutega. Oleme spetsialiseerunud: kohandatud vormitud polüuretaandetailidele, metallosade asendamisele uretaani, uretaani vibratsiooni summutavate ja uretaanakustiliste akendega. Meie suure jõudlusega polüuretaanühendi materjal erineb teistest polümeeriettevõtete pakutavatest.

BRP kasutab spetsiaalset polüuretaanil põhinevat termoreaktiivset elastomeeri Brandonite®. Võtke ühendust BRP-iga, meil on disainerite ja keemikute meeskond, kes saavad teie vajadusi põhjalikult hinnata ja osi loovalt kujundada (või ümber kujundada), et teie ettevõtte toimivust radikaalselt parandada.

Meie vormitud polüuretaandetailides kasutatakse termoreaktiivset elastomeeri, millel on järgmised omadused:

  • Suur tõmbetugevus - kuni 5000 PSI

  • Silmapaistev elastsus - 500–600%

  • Madal survekomplekt ja suur rebenemistugevus

  • Suurepärane vastupidavus hõõrdumisele ja rebenemisele

  • Suur vastupidavus mereveele, õlidele, kemikaalidele ja UV-kiirgusele

Toote rakendus

Täppitihendid ja -tihendid - kui vastupidav ja usaldusväärne see materjal on? Seda kasutatakse raketiluukide tihenditena

Löögi- ja vibratsioonikinnitused - madala duromeetri, kuid kõrge tõmbe- ja nihketugevusega suudab see materjal taluda korduvat pinget ja vibratsiooni.

Kohandatud komponendid - meie hallituse suhtes vastupidav ja ülitugev polümeer sobib loomulikult mere-, põllumajanduse, troopiliste ja vee / kanalisatsiooni puhastusrakenduste jaoks, mis on saadaval nii FDA kui ka FDA poolt heaks kiitmata klassides.

Sildumissüsteemid -   Meie valatud uretaanist osadel on sukeldusrakendustes parem tugevus ja vastupidavus, mis muudab selle ideaalseks pinna- ja põhjakinnituste, poide, lõikude ja muude sildumissüsteemi komponentide jaoks.

Õhukäsitlussüsteemid - meie valatud uretaanist detailid on vastupidavad ja elastsed ka kõige nõudlikumates rakendustes. Saame neid painduvaid kanaleid tihendamise vältimiseks tugevdada alumiiniumist või terasest rõngastega.

Meie teenus

1 、 OEM suurus, mis sobib klientide nõudmistega

2 Teie valitud kõvadus

3 available Saadaval on mitu värvi

4 Kohandatud logo aktsepteerimine (graveeritud ja reljeefne)

5 、 Suures koguses tellimust on võimalik täita

6 trict Range kvaliteedikontrollisüsteem

1

2

3

Hot Tags: vormitud uretaaniosad, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni