Polüuretaanist survevalu vorm

Polüuretaanist survevalu vorm

Termoplastiline polüuretaan (TPU) on väga mitmekülgne elastomeer, millel on ainulaadsed omadused ja mis pakuvad nii suurepärast jõudlust kui ka töötlemise paindlikkust.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Polüuretaanist survevalu

BRP-s kasutame oma kvaliteetsete polüuretaantoodete loomiseks reaktsiooni sissepritsega vormimise (RIM) protsessi. Kaks komponenti, isotsüanaat ja polüool, säilitatakse mahutites, mis pumbatakse suletud alumiiniumvormist sisse ja välja lõputu vooluringi kaudu. Meie suletud vormi valimine parandab polüuretaani voogu, võimaldades luua palju keerukamaid kujundeid kui traditsioonilised protsessid, nagu survevormimine või polüuretaanist valamine.

Seejärel segatakse komponendid suure kiirusega segavas segistis. Surve lisatakse keemiliste reaktsioonide tekitamiseks, mille tulemuseks on polüuretaani moodustumine. Vorm ise soojeneb temperatuurini 325, rakendades samal ajal väikest rõhku (umbes 100 psi), mis võimaldab polüuretaanil kiiresti kõveneda. Polüuretaantoodete tsükliajad reaktsiooni sissepritsega vormimise ajal võivad olla ühe minuti; isegi suurimatel ja keerukamatel osadel kulub valmimiseni vaid mõni minut.

Pakume ka mitmeid alternatiivseid protsesse, mis võimaldavad valmistootel olla veelgi tugevam ja vastupidavam, säilitades samal ajal polüuretaani väikese kaalu ja paindlikkuse. Tugevdatud reaktsiooni sissepritsega vormimine (RRIM) lisab klaaskiud, samas kui struktuurne reaktsiooni sissepritse vormimine tugevdab polüuretaani kiudvõrgu lisamisega.

BRP RIM signatuuritehnoloogia, pika kiu sissepritsega vormimine (LFI) , lisab polüuretaanvaigule tükeldatud klaaskiud (tavaliselt pikkusega 0,5 kuni 4 tolli), et luua enneolematu tugevuse ja tugevuse ning väiksema kui kunagi varem tsükli kestvusega tooteid. .

Meie polüuretaanist survevalu on kiireim, parim ja kulutõhusam lahendus kvaliteetsete toodete loomiseks väga erinevates tööstusharudes. Helistage meile täna, et saada lisateavet selle kohta, kuidas polüuretaan võiks olla lahendus teie järgmisele tootmisprojektile.


1


2


3

Hot Tags: polüuretaanist survevalu osa, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni