PUR vormitud osad

BRP valmistab meie lõõtsa, kasutades mitmesuguseid meetodeid, et saada kauakestvaid ja kvaliteetseid tooteid erineva suuruse, kuju ja konfiguratsiooniga. Sissepritse-, ülekande- ja survevormimine - osi saab toota erineva seinapaksusega, kuju, suurusega ja kasutada laia ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus

PU-vormitud osade pakkujana kasutame väga kaasaegseid tootmistehnoloogiaid, et toota tooteid suurtele tootjatele paljudest tööstusharudest ja sektoritest. Meie tehases toodetakse jäik vaht, jäik integreeritud vaht ja pehmed vahtvormitud osad.

Oleme tarninud oma innovaatilisi polüuretaansüsteemi lahendusi mitmete tööstusharude jaoks juba aastakümneid, sealhulgas autotööstusele ja kohalikule transpordisektorile, meditsiinitehnoloogiale ja tervishoiule, kontori- ja elamu sisustusele ning sportimisele ja vaba aja veetmisele.

Toote rakendus
  • Vahtsüsteemidest valmistatud polüuretaanist vormitud osad on uuenduslik kohandatud akustiline lahendus müra isoleerimiseks ja neeldumiseks.

  • Need paistavad silma vastupidavuse kõrgele temperatuurile ja sobivad seetõttu eriti kasutamiseks mootori lähedal. Autode kapotid, spetsiaalselt ette nähtud kaaned, sissepritseventiilide või kõrgsurvepumpade korpused - meie lai tootevalik selles segmendis sisaldab kõike seda ja palju muud.

Meie teenus

1 、 OEM suurus, mis sobib klientide nõudmistega

2 Teie valitud kõvadus

3 available Saadaval on mitu värvi

4 Kohandatud logo aktsepteerimine (graveeritud ja reljeefne)

5 、 Suures koguses tellimust on võimalik täita

6 trict Range kvaliteedikontrollisüsteem

1

2

3

Hot Tags: pur vormitud osad, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni