TPU survevaluseade

BRP valmistab meie lõõtsa kasutades mitmesuguseid meetodeid, et toota kauakestvaid ja kvaliteetseid tooteid erineva suuruse, kuju ja konfiguratsiooniga. Sissepritse-, ülekande- ja survevormimine - osi saab toota erineva seinapaksusega, kuju, suurusega ja kasutada laia ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus
TPU survevaluseadmete valmistamiseks sobivad materjalid on teras või terase sulamid. TPU töötlemiseks vajab see madalamat vormimistemperatuuri, nii et vorm tuleks kujundada südamikeks, et hallituse kaudu oleks jahe vesi.
Vormid:
Mis tahes tüüpi vormid, mis sisaldavad häid termoplastilisi kujunduspõhimõtteid, on TPU-ühendite jaoks rahuldavad. Kahe plaadiga kolme plaadi ja kuumajooksuga vorme on kõik edukalt kasutatud mitmesuguste suurte ja väikeste osade jaoks.
Vormil peaks jahutamiseks olema piisavalt südamikku, kuna TPU ühendid vajavad optimaalse tsükli saamiseks tavaliselt suhteliselt jahedat vormi (10 ° C kuni 44 ° C). Düüsiotsad kuuma jooksuvormi sees peavad olema vormi külma küljest hästi isoleeritud. Halb isolatsioon ja TPU-ühendite kiired seadistusomadused võivad põhjustada düüside pistikupesad. Soovitatav on vormi kuum ja külm osa eraldav transiidileht.
Toote rakendus

Eelistatud on suur läbimõõt. See väldib lokaliseeritud lõikumist ja tagab maksimaalse rõhuülekande. Soovitatav on vältida teravaid servi kohtades, kus materjal muudab voolu suunda, see hoiab ära materjali liigse läikimise. Tuleb jälgida, et jooksjad suudaksid jahutada vähemalt sama kiiresti kui komponendid, hoides tsükliajad minimaalsena. Parimad vooluomadused saavutatakse täisringi kasutamisega, ehkki ka muid konfiguratsioone on edukalt kasutatud. Voolu tasakaalustatud pikkus jooksutussüsteemis tagab iga vormiõõne ühtlase täitmise.

Meie teenus

1 、 OEM suurus, mis sobib klientide nõudmistega

2 Teie valitud kõvadus

3 available Saadaval on mitu värvi

4 Kohandatud logo aktsepteerimine (graveeritud ja reljeefne)

5 、 Suures koguses tellimust on võimalik täita

6 trict Range kvaliteedikontrollisüsteem

1

2

3


Hot Tags: tpu survevalu osa, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni