PVC Dip kate meditsiiniinstrumentide

PVC dip on vorm on kile ühtlaselt pihustamine sulatatakse pulber kohta metallist, metallist, või metallist tükk jahtuda see dip lahendus Küte ja siis kate plastist metallist pinnale.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Toodete kirjeldus

PVC dip on vorm on kile ühtlaselt pihustamine sulatatakse pulber kohta metallist, metallist, või metallist tükk jahtuda see dip lahendus Küte ja siis kate plastist metallist pinnale. Seda protsessi kasutatakse laialdaselt hallitusseened, madal töötlemiskulud, kergesti, vormimiseks ja erineva kujuga, mida saab töödelda ilma.

PVC dip on plastkattega protsess, kohaldatakse plastikust alusmaterjali (tavaliselt metallist), näiteks: meie igapäevane riidepuud, käepidemed tangid, kummist varrukatega käärid erinevad käsipuud jne. Vastavalt kas peab Küte, saate jagada kuum dip plastist ja külma dip plastist. Vastavalt tooraine pvc dip, see saab jagada vedel dip ja pulber dip.

Stiil: kohandatud vastavalt joonise või näidise

Materjali: PVC

Pakkeleht: Karp, puidust juhul, puidust kaubaaluste

Reguleerimisala: PVC Dip kate käsitööriistad, mänguasjad, meditsiinilised instrumendid, elektriseadmete, torustiku liitmikud, kindad, õhupallid, lõõtsa jne.

22

Hot Tags: PVC dip kate meditsiinilised instrumendid, Hiina, tootjad, tarnijad, tehase, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

You Might Also Like