Pressitud EPDM-i kummiprofiilid

Pressitud EPDM-i kummiprofiilid

Juba üle 100 aasta on BRP olnud juhtiv vormitud ja pressitud kummitoodete, sealhulgas U-kanaliga väljapressimiste tootja. Pakume OEM-i ja varuosade turge
Räägime nüüd

Toote üksikasjad


Pressitud EPDM-i kummiprofiilid

BRP toodab kohandatud, suure jõudlusega kummi- ja termoplastsete elastomeeride ekstrusioone tööstuslikuks kasutamiseks. Oleme spetsialiseerunud väljapressitud profiilide, torude, nööri, tihendite, tihendite, seibide, uksetihendite, aknaklaaside tihendite ning elektrikilpide tihendite ja tihendite tootmisele. Pakume elektroonikat, lennundust, tervishoidu, toiduainete töötlemist, ehitust, elektritootmist, transporti, seadmeid ja merendust.

Saadaolevad materjalid

Pakume laia valikut standardset kummist ja termoplastilisest elastomeerist valmistisi ja ühendeid, mis vastavad enamiku rakenduste nõuetele. Projektide jaoks, mis nõuavad kohandatud formulatsioone, võime formuleerida ühendi, mis vastab teie nõudmistele. Mõned meie pakutavad materjalid hõlmavad järgmist: EPDM, kloropreen (Neoprene®), silikoon, nitriil, looduslik kautšuk, SBR, fluoroelastomeerid, sealhulgas FKM (Viton®), termoplastiline kumm (TPE) ja elastne PVC. Pakume kohandatud ühendeid, mis vastavad tööstusele ja standarditele. Meil on ka IATF 16949 sertifikaat.

BRP-is mõistame, et teie valmistoote kvaliteet sõltub teie kasutatud komponentide ja nende valmistamiseks kasutatud materjalide kvaliteedist. Me oleme pühendunud pakkuma teile osa, mis on valmistatud vastavalt kõrgeimale tipptasemele, nii et võite olla kindel, et teie Kismeti komponent vastab teie ootustele või ületab neid.

1

2

3

Hot Tags: pressitud epdm kummiprofiilid, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni