PTFE-VORM (POLÜTETRAFLUOROETÜÜLEEN)

Advanced Seals & Gaskets Ltd-l on võime muuta meie EPDM-käsna riba valik otse plokist, mis võimaldab meil täielikult kontrollida kõiki tootmise aspekte.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus

Kui teie temperatuurinõuded ulatuvad kuni 260º C-ni, on soovitatav valida PTFE-torud (PolyTetraFluoroEthylene). Lõppude tegemisel peab ta vastu triikraua jootmist. Oma suurepäraste dielektriliste omaduste tõttu kasutatakse seda laialdaselt elektroonika- ja elektriteeninduses. Veel üks PTFE torude eelis on selle mittenakkuvad omadused, mis võimaldavad minimaalse vedelikukindlusega materjale transportida. Pange siiski tähele, et PTFE reageerib fluori, sula naatriumhüdroksiidi ja sulatatud leelismetallidega.

Meil on terve rida väljapressitud PTFE-torusid, mida kasutatakse juhtmete kaitsmiseks või vedelike transportimiseks kriitilistes rakendustes. PTFE-torusid on mitmesuguste konfiguratsioonide ja kohandatud kujundustega. PTFE torud ületavad klaasi ja grafiiti oma loomuliku hea keemilise vastupidavuse ja madala hõõrdeteguri abil, muutes selle ideaalseks vedelikuülekande materjaliks. PTFE-torusid saab kasutada praktiliselt kõigi tööstuslike lahustite, kemikaalide ja söövitavate materjalidega ning kõrgendatud temperatuuridel kasutatavates protsessides. Seda saab auruga steriliseerida, ilma et see mõjutaks selle füüsilisi omadusi, nagu pinna kõvadus, venivus, elastsus või deformatsioon koormuse all. PTFE-torud on tavaliselt poolläbipaistva valge värvusega, kuid valgesusaste varieerub partiide kaupa ja seina mõõtmete paksusega. Saadaval on ka värvilised PTFE-torud, mida tavaliselt kasutatakse torude suunamise lihtsustamiseks süsteemi paigaldamise ajal.

Toote rakendus

PTFE torude pakkumised:

Mittenakkuvad omadused
Temperatuurikindlus kuni 260º C (500º F)
Vananemiskindlus
Võib olla auruga või keemiliselt steriliseeritud
Suurem keemiline vastupidavus ja madal hõõrdetegur

Lennundus- ja transporditehnoloogia, elektroonika, komponendid ja isolaatorid, keemia- ja farmaatsiatootmine, toiduainete töötlemine, keskkonnateadused, õhuproovid, vedelikuülekande seadmed ja veetöötlussüsteemid

Meie teenus

1 、 OEM suurus, mis sobib klientide nõudmistega

2 Teie valitud kõvadus

3 available Saadaval on mitu värvi

4 Kohandatud logo aktsepteerimine (graveeritud ja reljeefne)

5 、 Suures koguses tellimust on võimalik täita

6 trict Range kvaliteedikontrollisüsteem

1

2

3

Hot Tags: PTFE-torud (polütetrafluoroetüleen), Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni