Libisemisvastane kummist põrandamatt

Kummist põrandakattematerjal on valmistatud vahtkummist ja seda kasutatakse veoautodel, bussidel, vagunitel ja metsandus-, kaevandus-, põllumajandus- ja ehitusseadmetel.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Kummist põrandakattematerjalid

Kummist põrandakattematerjal on valmistatud vahtkummist ja seda kasutatakse veoautodel, bussidel, vagunitel ja metsandus-, kaevandus-, põllumajandus- ja ehitusseadmetel. Toote spetsifikatsioonid hõlmavad kaalu, kuju, värvi, mõõtmeid ja duromeetrit. Toiduainetööstuses ja kaubandusköögis kasutatakse antibakteriaalsete ja antimikroobsete omadustega sanitaarkummist põrandamatteid.

Kummist põrandamaterjalid

Kummist põrandamatid on valmistatud vahtkummist - kergekaaluline, kuid vastupidav materjal, mis säilitab lõikamise ajal oma kuju. Vahtkummist valmistatakse vahutajaga, et luua isoleerivate ja antistaatiliste omadustega õhuga täidetud maatriks. Avatud lahtri ja suletud kambriga tahked vahtmaterjalid tagavad ka ilmastikukindluse ning heli ja vibratsiooni summutamise.

Vahtkummist põrandakattematerjal on valmistatud kummist ühenditest, nagu polüuretaan (PU ja PUR) ja silikoon (SI). Polüuretaanvahu kummi varieerub kõvaduse, jäikuse ja tiheduse poolest. Rakendused ulatuvad rasketest veoautodest elektroonilistesse karpidesse. Silikoonist vahtkumm pakub libisemisvastaseid ja libisemisvastaseid omadusi, mistõttu on see hea valik nii tööstusliku kui ka sanitaarruumi jaoks.


Kummist põrandakatte tüübid

Kummist põrandakatet kasutatakse sõiduki ja seadmete interjööri kaitsmiseks mustuse, muda, liiva, lekete ja plekkide eest. Tavaliselt on nendel tööstuslikel kummitoodetel sooned ja külgseinad lume, vee ja muude ainete eemaldamiseks, mis võivad värvida sisekangaid ja sõiduki vaipkatted. Neil võib olla ka teemantkujulisi omadusi.

Sõltuvalt teie rakenduse nõuetest võivad mobiilseadmete kummist põrandamatid pakkuda vastupanu mootoriõli, bensiini, akuhappe ja teiste autotööstuse kemikaalide vastu. Kummist põrandakatted ja põrandamatt aitavad kaitsta salongi sisust tingimusi, mida juhid kohtades, metsades ja töökohtadel kokku puutuvad.

Hügieeniliseks kasutamiseks mõeldud BRP põrandamatteid kasutatakse toiduainetööstuses ja kaubanduslikes köökides. Need kummitooted takistavad mikroobide kasvu ja võivad pakkuda libisemisvastaseid või libisemisvastaseid omadusi. Samuti on saadaval soonikkoes, gofreeritud ja väsimusevastased kummist põrandamattid.


123

Hot Tags: libisemiskindel kummist põrandamatt, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni