SULETUD CELL SILICONE SPONGE

BRP valmistab meie lõõtsa kasutades mitmesuguseid meetodeid, et toota kauakestvaid ja kvaliteetseid tooteid erineva suuruse, kuju ja konfiguratsiooniga. Sissepritse-, ülekande- ja survevormimine - osi saab toota erineva seinapaksusega, kuju, suurusega ja kasutada laia ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus


Pakume mitut klassi silikoonist käsna lehte. Igal klassil on oma ainulaadsed spetsifikatsioonid, mis on spetsiaalselt loodud suure jõudluse saavutamiseks.


Meie pakutavat kuumuskindlat silikoonkäsna peetakse kinniseks elemendiks, mis tähendab, et rakud pole omavahel ühendatud. Iga lahtri täielik katmine tähendab, et meie käsnalehed sobivad ideaalselt rakendusteks, kus mehaanilised omadused (elastsus, tõmbetugevus, venivus, kõvadus ja väsimuspiir) on olulised.


Praegu pakume 3 standardset kaubanduslikku klassi; pehme (3–8 psi), keskmine (6–14 psi) ja kindel (12–20 psi), aga ka eriklassid nagu sinise / halli leegiaeglustaja UL 94 HB käsn. Kõiki materjale on erinevates paksustes, need on elastsed, kokkusurutavad ja pakuvad mittekleepuvaid omadusi.

Toote rakendus

Suletud lahtriga silikoonkäsna saab muuta või valmistada paljudeks toodeteks. Need lõppkasutused vajavad tavaliselt materjale, mis on kvaliteedis püsivad, töökindlad ja suudavad pakkuda silmapaistvat jõudlust, täites samas karmides töökeskkondades kriitilisi ohutusstandardeid. Nagu näiteks meie silikoonkäsnalehtede puhul võib potentsiaalne lõppkasutus hõlmata järgmist:


Autod - tihendid& vibratsiooni summutavad padjad

Ehitus - tihendid, tihendid& vibratsiooni summutavad padjad

Toidu& Jook - tihend& tihendid

HVAC - tihendid, isolatsioon, tihendid& vibratsiooni summutavad padjad

Led Valgustus - tihendid, ribad, tihendid& vibratsiooni summutavad padjad

Mass transiit - isolatsioon& vibratsiooni summutavad padjad

Õli& Gaasitihendid, isolatsioon& tihendid

Meie teenus

1 、 OEM-suurus, mis sobib klientidele' nõue

2 Teie valitud kõvadus

3 available Saadaval on mitu värvi

4 kohandatud logo aktsepteeritud (graveeritud& reljeefne)

5 、 Suures koguses tellimust on võimalik täita

6 、 Range kvaliteedikontrollisüsteem

1

2

3

Hot Tags: suletud raku silikoonist käsn, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni