Kohandatud EPDM suletud raku käsn

Kohandatud EPDM suletud raku käsn

BRP valmistab meie lõõtsa kasutades mitmesuguseid meetodeid, et toota kauakestvaid ja kvaliteetseid tooteid erineva suuruse, kuju ja konfiguratsiooniga. Sissepritse-, ülekande- ja survevormimine - osi saab valmistada erineva seinapaksuse, kuju, suurusega ja kasutada laia ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus

Üks teadmiste valdkond on meie võime valmistada kohandatud kummitihendeid mis tahes 2D-kujule. Kõik meie tooted on tükeldatud täppisvormiga ja veejoaga, mis parandab tööriistakulusid ja tööaega. Meie tihendid võivad olla valmistatud praktiliselt iga spetsifikatsiooni järgi, kasutades selliseid materjale nagu käsn, tahke kautšuk, neopreen, EPDM, nitriil, fluoroelastomeer ja räni. Need materjalid on pärit mõnede Ameerika parimate kummitoodete tootjatelt.

Toote rakendus

See võimaldab meil valmistada tihendeid mitmesugusteks rakendusteks. Näiteks kasutatakse neopreeni loodusliku keemilise vastupidavuse suhtes õli ja muude söövitavate materjalide jaoks, samas kui etüleenpropüleen-dieenmonomeeri (EPDM) kasutatakse ilmastikukindluse tõttu ning nitriil sobib ideaalselt õlide ja bensiini suhtes vastupidavaks. Meie koolitatud tehnikud saavad kummist tihendeid valmistada ka muudest müügilolevatest materjalidest, sealhulgas fluoroelastomeerist ja räni. Meie täppisseadmed võimaldavad meil luua tooteid siseläbimõõduga vahemikus 0,031 tolli - 59,75 tolli ja välisläbimõõduga kuni 60 tolli ning kõigi väikseimate hälvetega ± 0,005 tolli. Nendel tihenditel on rõhkude vahemik 600 kuni 1500 lb / in ja tugevus duromeetriga vahemikus 10 Shore A kuni 90 Shore A.

Meie teenus

1 、 OEM suurus, mis sobib klientide nõudmistega

2 Teie valitud kõvadus

3 available Saadaval on mitu värvi

4 Kohandatud logo aktsepteerimine (graveeritud ja reljeefne)

5 、 Suures koguses tellimust on võimalik täita

6 trict Range kvaliteedikontrollisüsteem

1

2

3


Hot Tags: kohandatud epdm suletud raku käsn, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

You Might Also Like