Kohandatud silikoonist torud

BRP valmistab meie lõõtsa kasutades mitmesuguseid meetodeid, et toota kauakestvaid ja kvaliteetseid tooteid erineva suuruse, kuju ja konfiguratsiooniga. Sissepritse-, ülekande- ja survevormimine - osi saab valmistada erineva seinapaksuse, kuju, suurusega ja kasutada laia ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus


Silikoonist torusid saab moodustada mitmel viisil, kuid üks laialdasemalt kasutatavaid meetodeid on kummi ekstrusioon. Kummi väljapressimine on protsess, mille käigus kasutatakse stantsi kummist materjalide kujundamiseks kasutatavateks toodeteks. Silikooni väljapressimise protsess algab toores silikooni kogumisega punkris, mis on riputatud transpordikanali kohale. Selles transpordikanalis on pikk lõikekruvi. Kui kumm vabastatakse transpordikanalisse, surutakse see kruvi abil kanalist allapoole. Kruvi pöördudes see soojendab ja survestab silikooni, põhjustades selle sula. Pärast sulamist on silikoon pressimiseks valmis. Edastuskanali lõpus on väljapressimisvorm, mis on metallplaat, mille kaudu on läbi lõigatud spetsiaalne kuju.

Kui silikoon surutakse läbi stantsi, võtab see stantsi kuju. Kui see ilmub matriitsi teisel küljel, on silikoon muutunud äsja pressitud silikoontoruks. Seejärel saab torud lõigata sobiva pikkusega ja valmistada need ette klientidele saatmiseks või vajadusel täiendavat töötlemist saata.


Toote rakendus

Plaatinaga kõvendatud materjalist moodustatud silikoontorud ei pruugi olla nii tugevad kui peroksiidiga kõvendatud silikoon, kuid sellel on vähem potentsiaalseid leostatavaid aineid, siledam pind, vähem valkudega seondumist ja suurem selgus. Silikoonist torude peamine puudus on selle halb kuju mälu; deformeerituna säilitab silikoon oma algsesse kuju tagasi pöördudes deformatsiooni. Sel moel võivad latekstorud ja muud sünteetilised torumaterjalid olla silikoonist paremad valikud. Silikooni mitmed soodsad omadused muudavad selle suurepäraseks valikuks paljudes rakendustes.


Meie teenus

1 、 OEM suurus, mis sobib klientide nõudmistega

2 Teie valitud kõvadus

3 available Saadaval on mitu värvi

4 Kohandatud logo aktsepteerimine (graveeritud ja reljeefne)

5 、 Suures koguses tellimust on võimalik täita

6 trict Range kvaliteedikontrollisüsteem

1

2

3

Hot Tags: kohandatud silikoonist torud, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni