FDA heakskiidetud silikoonkummist ekstrusioonitoru

Oleme tihendite, tihendite, O-rõngaste ja paljude teiste komponentide tootjad, mis on FDA poolt heaks kiidetud kasutamiseks toiduainetööstuses.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

FDA heakskiidetud silikoonkummist ekstrusioonitoru

Oleme tihendite, tihendite, O-rõngaste ja paljude teiste komponentide tootjad, mis on FDA poolt heaks kiidetud kasutamiseks toiduainetööstuses. Meie silikoonkummil on loomulik resistentsus bakterite kogunemise, suure töötemperatuuri paindlikkuse ning lõhnatu ja maitseta. BRP säilitab pühendumuse kõrgetasemeliste ja kvaliteetsete tihendite valmistamisele, mis on toodetud õigeaegselt. See materjal on spetsiaalselt valmistatud valgeks, kasutades FDA poolt heakskiidetud koostisosi 21 CFR 177,2600 kohta. See on mittetoksiline, mittemärgistav ja mitteallergiline. Kogu toiduainete tihendusmaterjalil on hea kulumiskindlus ja need on mõeldud korduvaks toiduainetega kokkupuuteks.

FDA ühilduv,   NSF Heakskiidetud kummitooted on valmistatud teie ainulaadseks rakenduseks ja on spetsiaalselt konstrueeritud paljude toiduainete ja vedelate toodete käsitsemiseks. Vedelad tooted võivad sisaldada õlut, veini, filtreeritud vett ja piimatooteid. BRP on uhke selle üle, et ta suudab pidevalt kvaliteetset toota   FDA-ga ühilduvad kummitooted vastavad teie täpsetele spetsifikatsioonidele ja toimivad ideaalselt teie rakenduses.   Kui teil ei ole joonist või tehnilist joonist, on Simolex Rubber Corporationil võimalus oma toode teie proovist otse proovist ümber ehitada. FDA Silicone Kummitooted saab valmistada mitmesugustes konfiguratsioonides, et see sobiks teie konkreetse rakendusega. Kõik meie toidupõhised silikoontooted on FDA-ga ühilduvad ja pakuvad usaldusväärset teenindust temperatuurivahemikus -67 ° F kuni 450 ° F. FDA silikoon on tavaliselt saadaval punase, valge, halli, musta ja poolläbipaistva värviga.


Tüüpilised rakendused toiduainete silikoontoodetele

BRP toiduainete silikoontooteid kasutatakse paljudes rakendustes ja tööstustes kogu maailmas. BRP-l on suured kogemused praktiliselt iga nõude, sealhulgas:

● Kaubanduslikud ahjud

● Jooma torud

● Väike seadme torud ja tihendid

● Veepuhastustorud

● Veefiltrisüsteemi tihendid

● Piimavoolu käitlemise torud ja tihendid

● Toiduaine jookide tihendid

● Toidu ohutu BBQ, suitsetaja tihend

● Toiduaine ahju uksetihendid ja ribad

● FDA O-rõngad

● Joogi- ja kohviaparaat


Toidu klassi silikoonikvalifikatsioonid

● Kooskõlas FDA määrusega 21CFR177.2600 toiduga kokkupuutumiseks

● Sertifitseeritud NSF-51

● Loomsed rasvad ja keemilised vastupidavad

● 3A sanitaar-nõuetele vastav tihend

● USDA nõuetele vastav

Meie toidu-, farmaatsia- ja piimamaterjalide kvaliteediklassid on spetsiaalselt välja töötatud selleks, et pakkuda suurepäraseid mehaanilisi omadusi ja keemilist vastupidavust pakkuvaid kõrgekvaliteedilisi toiduainete tihendeid.

BRP pakub kõrgekvaliteedilisi FDA nõuetele vastavaid ja toidu kvaliteedile vastavaid kummitihendeid ja torusid kõrgendatud rõhu ja temperatuuri rakenduste jaoks. Toiduainetööstuse kummitooted on spetsiaalselt ekstrudeeritud teie konkreetse rakenduse jaoks ja on spetsiaalselt konstrueeritud nii, et need töötlevad mitmesugustes vedelates toiduainetes nagu vein, õlu, joogivesi, samuti piimatooted ja puuviljamahlad.


123

Hot Tags: FDA poolt heaks kiidetud silikoonkummist ekstrusioontoru, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni