Kõrgsurve silikoonist torud

Kõrgsurve silikoonist torud

BRP valmistab meie lõõtsa kasutades mitmesuguseid meetodeid, et toota kauakestvaid ja kvaliteetseid tooteid erineva suuruse, kuju ja konfiguratsiooniga. Sissepritse-, ülekande- ja survevormimine - osi saab toota erineva seinapaksusega, kuju, suurusega ja kasutada laia ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus


Kõrgsurve silikoonist torud on kvaliteetsed ja kulutõhusad lahendused, mis on mõeldud suurenenud voolukiiruse jaoks, et vähendada teie töötlemisaega. Torude tugevdamata omadus võimaldab piiratud pumpamisvõimet kuni 30 psi vasturõhuni ja hõlbustab protsessi vedelike nägemist. Kõrgrõhk on optimaalne valik ühekordseks kasutamiseks mõeldud rakenduste jaoks, näiteks TFF, viiruse filtreerimine, filtrisõlmede terviklikkuse kontrollimine ja vedeliku ülekandmine suures mahus.


Toote rakendus

Kõrgrõhutorud on läbinud ulatuslikud füüsikalised, keemilised ja bioloogilised katsed ning vastavad USP VI klassile, FDA CFR 177.2600, ISO 10993, Euroopa farmakopöale 3.1.9 ja muudele standarditele. Täielikult akrediteeritud kolmanda osapoole katselaboris on läbi viidud täielik BPOG-i standardiseeritud ekstraheeritavate ainete katseprotokoll (kuus ekstrahenti, testitud neljale erinevale kokkupuuteajale kuni 70 päeva).


Meie teenus

1 、 OEM suurus, mis sobib klientide nõudmistega

2 Teie valitud kõvadus

3 available Saadaval on mitu värvi

4 Kohandatud logo aktsepteerimine (graveeritud ja reljeefne)

5 、 Suures koguses tellimust on võimalik täita

6 trict Range kvaliteedikontrollisüsteem

1

2

3


Hot Tags: kõrgsurve silikoonist torud, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni