Punase silikoonkummi väljapressimisprofiilid

BRP valmistab meie lõõtsa, kasutades mitmesuguseid meetodeid, et saada kauakestvaid ja kvaliteetseid tooteid erineva suuruse, kuju ja konfiguratsiooniga. Sissepritse-, ülekande- ja survevormimine - osi saab toota erineva seinapaksusega, kuju, suurusega ja kasutada laia ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus

BRP on täpsed silikoonkummist väljapressimist pakkuvad tootjad. Oleme juba üle 25 aasta tootnud silikoontooteid klientidele kogu maailmas. Selle aja jooksul oleme järjekindlalt investeerinud oma Worthingi, Lääne-Sussexi tehasesse, millesse on koondatud lai valik kõrgtehnoloogilisi, eriti usaldusväärseid seadmeid ning laialdaste teadmiste ja kogemustega töötajad, kes on austatud aastatepikkustest prototüüpide väljatöötamisest ja arendustöödest. Enam kui 7000 silikoonprofiilide, silikoontrosside, kummist liistude ja silikoontorude varude suremisega saame rahuldada enamiku nõudeid ilma tööriistatasuta.

Meie kirg, oskused ja ressursid silikoonkummist ekstrusioonide tootmiseks tähendavad, et BRP suudab pakkuda isegi kohandatud tööriistu juhtimismeeskondadega, mis vastavad tööstustandardile. Kõik meie kummist ekstrusioonid viiakse lõpule ülitäpsete masinatega ja me saame toota ka kõige keerukamaid profiilvorme laia tootevaliku korral. Meil on silikoonkummiprofiilide valmistamiseks üle 7000 tööriista, seega saab silikoonist väljapressimiseks luua palju variatsioone, ilma et oleks vaja uut tööriista toota. Meie sagedamini kasutatavate profiilide hulka kuuluvad E-sektsioon, huuletihend, U-kanal ja U-kanal koos sibulatihenditega, huuletihenditega, T-sektsiooniga, trapetsiumidega, tampoonidega, P-, L-, B- ja D-sektsiooni silikoonkummist tihenditega, lisaks lai valik täispuhutavate tihendite võimalustest. Pakume palju muid silikoonkummist tooteid, sealhulgas; lõigatud pikkusega kummist väljapressimist, vormitud kummitooteid, o-rõngaid, silikoonkummist tihendeid, silikoonist käsnööri, silikoonkummist torusid, silikoonkummist lehte ja silikoonkummist ribasid ja nööri.

Toote rakendus

Meie üldotstarbeline silikoon võib töötada madalatel temperatuuridel nagu -60 ° C kuni kõrgetel temperatuuridel + 200 ° C. Pakume kummist silikooni vahemikus 20 ° Shore A kuni 80 ° Shore A valgest, punasest, sinisest, mustast või poolläbipaistvast silikoonist. Saadaval on ka mitmed muud värvid. Kõik üldotstarbeliste silikoonide klassid vastavad FDA-le ja USP VI klassi sertifikaadiga. Pakume ka UL94 V-0 standardi leegiaeglustavat kuumakindlat silikoonkummi, kõrge temperatuuriga silikoonkummi, kõrge rebenemistugevusega silikoone, täispuhutavaid silikoone, madala suitsuga, madala toksilisusega silikoone, VFR (2), VFR 203-803, plaatinaga kõvendatud silikooni, Silikoonkäsna, metallist tuvastatav silikoonkummi, aurukindlad silikoonid ja juhtivsilikoonid, mis kõik on toodetud majas vastavalt ISO9001 sertifitseerimisstandarditele.

Meie teenus

1 、 OEM suurus, mis sobib klientide nõudmistega

2 Teie valitud kõvadus

3 available Saadaval on mitu värvi

4 Kohandatud logo aktsepteerimine (graveeritud ja reljeefne)

5 、 Suures koguses tellimust on võimalik täita

6 trict Range kvaliteedikontrollisüsteem

1

2

3

Hot Tags: punased silikoonkummist väljapressimisprofiilid, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni