Tahke silikooni ekstrusioon

BRP valmistab meie lõõtsa kasutades mitmesuguseid meetodeid, et toota kauakestvaid ja kvaliteetseid tooteid erineva suuruse, kuju ja konfiguratsiooniga. Sissepritse-, ülekande- ja survevormimine - osi saab valmistada erineva seinapaksuse, kuju, suurusega ja kasutada laia ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus

Oleme kohandatud ekstrudeeritud silikoonkummist profiilide, näiteks tihendite, tihendite ja ribade tootja ja valmistaja. Meie pressitud kummitooted sisaldavad; silikoontorud, kummivoolik, plaatinaga kõvendatud silikoontorud, fluorosilikoontorud, silikoonkummist nöör, juhtiv silikoonkummist torud, kummi ekstrusioon, ekstrudeeritud kummiprofiilid, ekstrudeeritud tihendid, P-ribad, D-ribad, E-ribad, elektrit juhtiv silikoonist väljapressimine ja ühendatud tihendid jne.

Toote rakendus
  • Samuti oleme toidukvaliteediga silikoonist torude, kirurgilisteks / meditsiinilisteks ja farmaatsiatoodeteks mõeldud torude tootjad ja valmistajad. Majas segamine ja tööriistade tegemine võimaldab meil pakkuda kiireimat ümberpööramist ja kohaletoimetamise paindlikkust.

Meie teenus

1 、 OEM suurus, mis sobib klientide nõudmistega

2 Teie valitud kõvadus

3 available Saadaval on mitu värvi

4 Kohandatud logo aktsepteerimine (graveeritud ja reljeefne)

5 、 Suures koguses tellimust on võimalik täita

6 trict Range kvaliteedikontrollisüsteem

1

2

3


Hot Tags: silikoon tahke ekstrusioon, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni