SILICONE SPONGE LEHT

BRP toodab meie lõõtsa kasutades mitmesuguseid meetodeid, et toota kauakestvaid ja kvaliteetseid tooteid erineva suuruse, kuju ja konfiguratsiooniga. Sissepritse-, ülekande- ja survevormimine - osi saab toota erineva seinapaksusega, kuju, suurusega ja kasutada laia ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus


BRP toodab laia valikut raku silikoonlehti nii käsna kui vahu klassides.

Mõistet "käsn" kasutatakse sageli "suletud" rakustruktuuriga rakulise toote kirjeldamiseks ja terminit "vaht" kasutatakse peamiselt "avatud" rakustruktuuri kohta, kuigi vastuoluliselt see alati nii pole.

Selguse huvides tähistab Silex mõistet “vaht” toodetele, millel on valdavalt “avatud” rakustruktuur.

Meie standardsed silikoonkäsnad on saadaval laiusega 1 m ja rullvormingus kuni 10 m pikad ning mõlemal küljel sileda viimistlusega. Lehed paksusega üle 15 mm tarnitakse tavaliselt formaadis 1m x 1m. Standardvärvide hulka kuuluvad, kuid mitte ainult, valge, must, punane oksiid, sinine ja hall.

Toote rakendus

Spetsiaalsed silikoonkäsnad, sealhulgas kõrge taastumisega, fluorosilikoonist ja soojusjuhtivast klassist, on saadaval 915 mm x 915 mm lehtedena ja 915 mm laiuste rullidena, sõltuvalt konkreetsest klassist. Nendel käsnadel on mõlemalt poolt peene kangaga viimistlus ja nende vastavad värvid sõltuvad tootenimetusest.

Lisaks silikoonist käsnplekkide tootevalikule pakume ka leegiaeglustavaid, ülimadala kompressioonikomplektiga käsne ja vahtusid

Meie teenus

1 、 OEM-suurus, mis sobib klientidele' nõue

2 Teie valitud kõvadus

3 available Saadaval on mitu värvi

4 accepted kohandatud logo aktsepteeritud (graveeritud& reljeefne)

5 、 Suures koguses tellimust on võimalik täita

6 、 Range kvaliteedikontrollisüsteem

1

2

3

Hot Tags: silikoonist käsnplekk, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni