Läbipaistvad vedelad silikoonkummist osad

BRP toodab meie lõõtsad kasutades erinevaid meetodeid toota kauakestev, kõrge kvaliteediga tooteid erinevaid suurusi, kuju ja koosseisudes. Süsti, üleandmise ja compression vormimine – Osad saab valmistada erineva seina paksused, kuju, suurused, ja kasutades laia ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Toote kirjeldus


Vedel silikoonkautšuk (LSR) on eksisteerinud alates 1970ndate lõpust ja on muutunud kummiosade ja -toodete valmistamiseks valitud materjaliks. Iseloomulikud omadused vedel silikoonkummist survevaluvad muudavad selle erinevaks vormimise tavapärastest suure konsistentsiga silikoonist ja muudest termoplastilistest survevaluprotsessidest.

Liquid Silicone Rubber injection vormimine on tuhandeid rakendusi erinevates tööstusharudes, sealhulgas meditsiini-, auto-, imikuhooldus-, üldised tööstusturud, lennundus, elektroonika, ja paljud teised spetsialiseeritud tööstusharudes. Kuigi vedel silikoonkummist süsti vormimise töötab kõige paremini lühikese ja pika pikkusega osa tootmine, kliendid saavad kasutada protsessi lõppjärgus prototüüpimine. Protsess sobib ka erinevate materjalikonfiguratsioonide hindamiseks enne rohelise valgustuse projekti täielikku tootmist.

Toote taotlemine

Nagu üks maailma premier survevalufirmad, BRP töötab ainult vedel silikoonkummist süsti vormimise. Oleme tootnud miljardeid vedelaid silikoonkummist osi Fortune 100 ja teiste juhtivate ettevõtete jaoks üle maailma. Meil on tootmisalased teadmised, et pakkuda teenuseid, mis ulatuvad prototüüpimisest kuni suure täpsusega komponentide seeriatootmiseni.

BRP võime pakkuda kiiret ja kvaliteetset teenust on viinud ülemaailmse maine pühendumist klientide rahulolu ja meie meeskond vedel silikoonkummist süsti vormimise eksperdid võivad aidata teil läbi kogu protsessi. Võtke ühendust oma BRP esindaja täna ja õppida, kuidas me saame aidata teil oma vedel silikoonkummist survevaluks vajadustele.

Meie Sevice

1,OEM suurus sobib klientide nõudmine

2,Erinevad kõvadus oma valik

3,Mitu värvi saadaval

4,Custom logo lubatud (graveeritud ja reljeefne)

5,Suur kogus, et on võimalik täita

6,Range kvaliteedikontrolli süsteem

1

2

3

 

Hot Tags: läbipaistvad vedelsilikoonkummist osad, Portselan, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni