Sinine silikoonkäsna

Sinine silikoonkäsna

Meie silikoonist käsnalehed on täiuslik toode rakenduste jaoks, mille jaoks on vaja pehmet, kergesti deformeeruvat materjali, mida tavaline kumm lihtsalt ei saa.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

BRP pakub parimat, kui rääkida silikoonkummist käsna väljapressimistoodetest siin Ühendkuningriigis. Me teame, et mõnikord vajavad kliendid alternatiivi tahkele silikoonkummist toodetele, mistõttu pakume oma veebisaidi kaudu täielikku silikoonkäsna ja silikoonist käsnkoodete tootevalikut.

Alternatiiv tahkele silikoonile

Me teame, et silikoonkäsn võib olla ideaalne alternatiiv tahkele silikoonkummile, kus vajate silikooni omadusi, kuid käsna jõudlust. BRP võib pakkuda teile kõiki teie käsnaga seotud nõudeid, sealhulgas profiile, tihendeid, nööre, linast ja tihendeid. Silikoonkäsnal on paljudes rakendustes palju rakenduseeliseid, mida saab kasutada soojusisolatsiooniks, tihendite elastsuseks, isolatsiooniks, vibratsiooni summutamiseks ja müra vähendamiseks.

Silikoonist käsnklassid

Meie silikoonkäsna on kolme klassi - madala, keskmise või suure tihedusega käsn. Samuti on meil hea meel tarnida teie rakendustele nii silikoonkummist käsna kui ka silikoonist käsna nööri isekleepuva tagalindiga


1

2

3

Hot Tags: sinine silikoonist käsn juhe, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni