Kohandatud silikoonist väljapressimine igasugu kuju

1. Välimus on nagu käsn, see on elastne ja pehme puudutusega. 2. sileda pinnaga toru pind on sile ja puhas ning protsess võib saavutada lõpmatu pikkuse; poleeritud pinnaga toru pind on looduslikult jäätunud, hea väljanägemisega ja suurepärase libisemisvastase toimega. 3, mikropoorne materjal, suletud rakuga, vesi ei imendu. 4, leegiaeglustav ja ilmastikukindlus on hea, vastavalt EL-i kümnele katsenõudele, puudub toksilisus. 5, paindekindlus, tõmbeomadused, tugev külgtuule vastupidavus. Hea vastupidavus korrosioonile ja kõrgele temperatuurile.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus1. Välimus on nagu käsn, see on elastne ja pehme puudutusega.

2. sileda pinnaga toru pind on sile ja puhas ning protsess võib saavutada lõpmatu pikkuse; poleeritud pinnaga toru pind on looduslikult jäätunud, hea väljanägemisega ja suurepärase libisemisvastase toimega.

3, mikropoorne materjal, suletud rakuga, vesi ei imendu.

4, leegiaeglustav ja ilmastikukindlus on hea, vastavalt EL-i kümnele katsenõudele, puudub toksilisus.

5, paindekindlus, tõmbeomadused, tugev külgtuule vastupidavus. Hea vastupidavus korrosioonile ja kõrgele temperatuurile.

Toote rakendus

Tööstuslikud meditsiiniseadmed, elektrooniline valgustus, auto- ja mootorrataste varuosad, kirjatarbed, ukse- ja aknatihendid, ilutooted, ehitustehnika, autod, lapsevankrid, kõhuseadmed, kotid, mänguasjad, kingitused, kirjatarbed, tihendid jne
Meie teenus

1 、 OEM suurus, mis sobib klientide nõudmistega

2 Teie valitud kõvadus

3 available Saadaval on mitu värvi

4 Kohandatud logo aktsepteerimine (graveeritud ja reljeefne)

5 、 Suures koguses tellimust on võimalik täita

6 trict Range kvaliteedikontrollisüsteem


tootenäitus

Foam-sponge-rubber-extruded-strip-4

ettevõtte info

Z6V6I) [{R6` @ U $ `9Q $ 3}`} lk2

3


Hot Tags: kohandatud silikoonist väljapressimist igasugu kuju, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni