EPDM käsnakummi väljapressid

BRP valmistab meie lõõtsa, kasutades mitmesuguseid meetodeid, et saada kauakestvaid ja kvaliteetseid tooteid erineva suuruse, kuju ja konfiguratsiooniga. Sissepritse-, ülekande- ja survevormimine - osi saab toota erineva seinapaksusega, kuju, suurusega ja kasutada laia ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus

BRP on tunnustatud juhtiv kõrgekvaliteediliste käsnkummist väljapressimiste, suletud kambriga kummist väljapressimise ja väljapressitud käsnkummist toodete valmistaja ja tarnija. Saame valmistada ekstrudeeritud kummist profiile ja tooteid igasuguse kuju, suuruse ja pikkusega laiast EPDM-i käsnkummist segudest.

Populaarsete profiilide ja kujundite hulka kuuluvad: irraalse kanali ekstrusioonid, d-riba ekstrusioonid, e-kanali ekstrusioonid, h-kanali ekstrusioonid, l-riba ekstrusioonid, p-riba ekstrusioonid, t-kuju ekstrusioonid, u-kanali ekstrusioonid. Spongi väljapressimist kasutatakse sellistel turgudel nagu autotööstus ja transport, ehitamine, harrastussõidukid, seadmed, toiteallikad jne.

Toote rakendus
  • Pakume erineva kaldekõvadusega käsna kummist väljapressimist pideva pikkusega või vajadusel täpselt kindla pikkusega tükeldatud kujul ning pakume kummi ekstrusiooniteenustele ka mitmesuguseid teiseseid rakendusi, kõvenemisjärgseid protsesse; sealhulgas liimimine, sälgud, teipimine, PSA / 3M liim, katmine, flokeerimine ja nurgavormimine.

Meie teenus

1 、 OEM suurus, mis sobib klientide nõudmistega

2 Teie valitud kõvadus

3 available Saadaval on mitu värvi

4 Kohandatud logo aktsepteerimine (graveeritud ja reljeefne)

5 、 Suures koguses tellimust on võimalik täita

6 trict Range kvaliteedikontrollisüsteem

1

2

3

Hot Tags: epdm käsna kummist väljapressimist, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

You Might Also Like